Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyetem mellett webcam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetem mellett webcam modellkedés illetve konzum tevékenység beleférhet?

Figyelt kérdés
23L vagyok és az egyetem mellett ezekből tudnám magam eltartani, mert nekem való munkát nem igazán találok. Ez még belefér szerintetek?

2021. febr. 18. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én az erotikus maszázst választottam.

Jól lehet vele keresni

2021. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz azért oda kell tenni magad, hogy sok nézőt szerezz és meg is tartsd őket. Egy, vagy néhány pénzes pasi jövedelmezőbb.
2021. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
58%
Akkor màr inkàbb legyen a hagyomànyos kurvàlkodàs.
2021. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem belefér, meg azoknak is akik fizetni fognak érte. Viszont csak megsúgom: előbb utóbb úgyis látni fogja valamelyik ismerősöd a "produkciódat". Gondolj bele milyen frankó lesz amikor felvesznek egy új munkahelyre majd valamelyik kollega megszellőzteti "nézzétek már az új csajt 5 évvel ezelőtt itt b.ta a nagy lila vibrivel a muffját". Akkor is azt fogod gondolni hogy megérte?


Ha a p.náddal akarsz pénzt keresni ahhoz nem kell diploma, akkor menj a szexiparba, jól lehet vele keresni. Ha viszont a diplomád is használni akarod akkor inkább "sugarbaby" legyél és tarts néhány megbízható, diszkrét szponzort.

2021. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha olyan felejthetetlent alakít a kérdező a kamera előtt, hogy még 5 év után is emlékezni fognak rá a nézői, akkor valószínű, nem nagyon fog már normál munkákra jelentkezni.:D


"inkább "sugarbaby" legyél és tarts néhány megbízható, diszkrét szponzort."


Az valószínű meg se fordul a fejedben, hogy nincs gusztusa csoffadt vén farkakat magába engedni. Mert aligha feszes testű 30-asok jelentkeznek sugar daddynek.

2021. febr. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet csinálnék, akkor tuti vmi álarccal. Hozzá nem érnék pasikhoz vagy engedném, hogy hozzám érjenek. Kamerán keresztül védve vagy fizikailag, az álarc pedig védené az identitásodat is. A továbbiakban nem nagyon tudják ezt felhozni, ha nem tudják ki vagy.
2021. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak belefér!
2022. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!