Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom arra akar kényszerít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom arra akar kényszeríteni,hogy lenyeljem neki.Én ezt nem szeretném.Mit tegyek,hogy mondjam meg neki,hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 16:23
1 2 3
 1/22 Csicuki ***** válasza:
78%
Egyszerűen megmondod neki hogy nem haragudj de nekem ez nem fér bele
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Gyakori kérdések 50% megszavazta, hogy le kell nyelned. 10% azt javasolta szakítsál vele. 20% azt, hogy ne nyeld le. 15% beszéld ezt meg vele. A maradék 5% csak nézett ki a fejéből és nem értette a kérdést.
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azzal fenyegetett meg ha nem teszem meg akkor elhagy.
2021. febr. 19. 16:40
 4/22 Csicuki ***** válasza:
72%
Hát akkor nem is szeret
2021. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha fenyeget pucolj gyorsan. Itt nem kell közölni semmi mást azon kívül hogy vége.
2021. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg, hogy miért akarja, hogy lenyeld? Ha számodra elfogadható választ kapsz, akkor lehetnél megértő, és lenyelhetnéd neki, de ha csak ilyen hülyeségekkel jönne, hogy "más lányok lenyelik", "miért ne", "teli van vitaminnal", "nem lesz semmi bajod tőle", akkor hagyd a fenébe, és mondd neki azt, hogy sok fiú is lenyeli - a Gyakorin tanúsítják -, és ha akarja, átköpöd vagy átcsurgatod a szájáb nagyon szívesen, hadd nyelje le szépen ő a vitaminbombát!
2021. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
*szájába
2021. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%

#3

micsoda komoly dilemma előtt állsz...hisz a világ legjobb pasijáról van szó, hozzá még csak hasonló sincs a földön, szóval én tuti lenyelném, inkább hányjak utána, vagy legyen f#sz undorom, vagy bármi, de nehogy egy ilyen pasi elhagyjon....

2021. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Fontosabb neki ebben az életben, hogy lenyeld a cuccot, mint a kapcsolatotok, illetve az undorod, akkor el kell gondolkoznod, hogy el tudod-e vele elképzelni a jövőt?
2021. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De én szeretem és nem akarom,hogy elhagyjon.
2021. febr. 19. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!