Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány a lánnyal megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány a lánnyal megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Barátnőm egy másik lánnyal (az egyik barátnőjével) smárolt, de mindkettem heterók. Nem akkor volt ilyen először kettőjük között elvileg. Szerintetek ez megcsalásnak számít?
2021. febr. 19. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Persze hogy megcsalás, mivel másik emberrel került intim közelségbe. Más kérdés h nők között ezt nem szokták olyan szigorúan venni általában a pasik, vagy még be is jön nekik a gondolat.

Az, hogy te ezt hogyan értékeled az rajtad múlik. Mindenkinek máshol van a határ abban, h mi számít megcsalásnak. Ha rosszul esett neked ez, akkor mondd meg párodnak h ne csináljon ilyesmit a jövőben semmilyen nemű emberrel

N

2021. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Hivatalosan az megcsalás, ha a hátad mögött, tudtod nélkül mással kerül intim közelségbe (csók, orál szex(valaki szerint a puszi, ölelés is, de szerintem az még belefér egy baráti viszonyba is)).

Ugyanakkor, ha a lány bánja/egyszeri alkalom volt, esetleg te nem bánod, csak elgondolkodtál, szerintem megbocsátható. Ha zavar, mindenképp beszélj vele, és mondd meg neki, hogy lehetőleg ne tegyen ilyet a jövőben.

2021. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Számomra nem megcsalás ami azonos neművel történik .

Engem maga a puszta tudat is izgat.

2021. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Az egész logika már ott megbukott, amikor azt olvastam, hogy:


"Barátnőm egy másik lánnyal (az egyik barátnőjével) smárolt, de mindkettem heterók."


Ez olyan, mintha azt mondtam volna, hogy megb@sztam egy kisfiút, de nem vagyok pedofil... :-)


(...végülis ha lapáttal b@sztam szájba, akkor tényleg nem... :-))

2021. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

NEKED megcsalás? Ez a lényeg. Hogy a kapcsolatban lefektetett határokat átlépi-e az illető.

Engem pl nem lehetne megcsalni így, mert megmondtam a páromnak hogy azonos neművel azt csinál amit akar (persze nem árt ha legalább tudok róla).

Gondolom ő sem örülne ha a háta mögött más pasikkal smárolnál meg tapikáznál...

2021. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2021. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt te döntöd el. Én 4 éves boldog párkapcsolatban élek, de megesett, hogy smároltam egyik barátnőmmel, úgy, hogy ott volt ő is. Egyáltalán nem zavarta, ezt megbeszéltük előtte. Hogyha téged zavar, akkor beszéld meg vele, hogy ez ne forduljon többet elő. Hogyha egyébként részegen történik ilyen, szerintem megbocsátható...
2021. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem lenne megcsalás csak ha kihagynak a buliból 😃 Egyébként egyénfüggő, ha "buliból" smárol egy másik lánnyal okés, ha továbbmennek akkor azt viszont beszéljük már meg előtte. Másnak meg már bőven megcsalásnak minősülne, de nem vagyunk egyformák.
2021. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
ha smároltak akkor nem HETERÓk !!!
2021. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Számomra igen. Legközelebb meg a fiú barátjával fog csókolozni csak mert barátok?
2021. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!