Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolhat rólam a férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a férfi, ha a 2. randin lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés

Az első randin csak beszélgettünk, ismerkedtünk. Pár nappal előtte találkoztunk először.


N


2021. febr. 20. 12:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es: magadból indulsz ki?? :D
2021. febr. 20. 16:08
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tényleg érdekel.
2021. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, találtam Neked egy cikket. Én nem az előző válaszoló vagyok, csak ugyanaz a százalékunk.


[link]


Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit gondol rólad. Aki hibát akar keresni, az talál is. Nem tudom mi van köztetek vagy mit akarsz, de ha ezen problémázik és bűntudatot kelt benned, akkor javasolt elengedni.

2021. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as: Köszönöm szépen :)
2021. febr. 20. 17:17
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy nem akarja húzni az időmet és ezért érdemes még több időt belerakni a kapcsolatba
2021. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, miért él még mindig az emberek fejében az, hogy X randi után szabad csak szexelni. Szerintem azt csináljátok, ami jól esik. Ha jó volt, akkor megérte. Nekem volt már olyan is, hogy az első randi 3 napig tartott, és azt sem tudom, hányszor szexeltünk ez alatt, pedig akkor találkoztunk először életünkben. Tinderen meg Facebookon viszont 3 héten át minden nap szinte reggeltől estig beszélgettünk. Egymásra voltunk kattanva, egyáltalán nem tűnt korainak, és nem gondoltam azt, hogy könnyű préda lenne vagy hasonló.
2021. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ott a pont #16-nál.


Nem a középkorban vagyunk, kár ilyen butaságok miatt bűntudatot generálni magunkban, vagy komolyan venni, ha valaki ítélkezik.

Valamiért úgy döntöttél, hogy megteszed, remélhetőleg jó is volt, és nem megfelelési vágyból történt. Szerintem merj azonosulni a döntéseddel: vágytál rá, jólesett, megtetted, pont. Semmivel nem vagy rosszabb, mint bárki más , vagy mint az a pasi, aki a második randin szexel.:) Többnyire ott is jelen van egy nő... (hetero kategóriában vagyunk)

2021. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!