Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 60éves pasikkal még jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60éves pasikkal még jó a szex?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha még méretes akkor gondolom igen csak gyorsabban elfaradtnak de biztos mindent beleadnak főképp egy fiatalabb nőért
2021. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így megállapítani, van olyan aki olyan korában is aktív életet él, van aki fiatalabban sem képes már rá.
2021. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető! Nem csak a kortól függ! Ha egészségileg és fizikailag is jó állapotban van akkor még akár apa is lehet belőle!
2021. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Remélem, mert mindjárt 50 éves leszek... 🥶
2021. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

50 közelében én jelenleg azt mondom, igen! Persze én sem bírok már mindent, nem megy a napi 5, heti 7 aktus. Hosszabb és érzékibb előjátékra vágyom már inkább, de azért időnként el tud kapni a gépszíj és lehet belőle simán egy kemény bszs is. Egyetlen egy partnerem volt az utóbbi 5 évben, akivel nem találtuk meg az összhangot a szexben. Ilyen is van. De igazából nem érkezett panasz és én sem éreztem, hogy ne feleltem volna ,

meg összességében az éppen aktuális partneremnek. Annyi, hogy próbálom felmérni az illető lány, hölgy "igényét". Aki 25 centis cerkára és egész éjjel tartó észnélküli vad dugásra vágyik, nos velük nem akarok megismerkedni. Ennyi.

2021. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. febr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!