Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cigány pasikkal tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány pasikkal tényleg élvezetesebb az együttlét?

Figyelt kérdés

19 éves Magyar lány vagyok és egyszerűen imádom a kreol bőrű, sötét hajú, fekete szemű roma pasikat. Ritkán tetszik magyar fiú, de az is csak akkor, ha délies.

Még soha nem voltam cigány fiúval, de több fórumon is olvastam, hogy ők sokkal jobbak "vadabbak" szenvedélyesebbek az ágyban és a farkuk is nagyobb, vastagabb mint a magyar pasiké.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Rasszista, csúnya megnyilvánulásokra nem reagálok.



2020. jún. 27. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Imádod?? Akkor olyan vagy mint ők,meg is érdemled.Sosem fogsz kelleni cigány után egy normális pasinak sem.
2020. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Az a te bajod, hogy valójában temperamentumos latin szeretőre vágysz, de itt csak cigót találsz... :)
2020. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Én fehér bőrű és vörös hajú keverék vagyok. És hát nem panaszkodik rám senki, sőt...

De ez nem hiszem hogy azért lenne, mert onnan származom ahonnan. Bár tényleg tudok állatias lenni, de gyengéd is.

Szerintem ez egyénenként változik.

2020. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Megértelek. Nekem a roma tinicsajok a gyengéim...
2020. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Vastagabb? Kb a legkisebb farku brigad az etnikumok
2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Menj fel a rosszlanyok.hu oldalra és nézd mennyi prostinál kizáró tényező a roma származás :) Vajon miért nem fogadnak roma vendégeket ?

Nekik aztán van tapasztalatuk a férfiak viselkedésével, igényességével, higiéniájával kapcsolatban.


Sok sikert kislány.

2020. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen tudom,és ezzel a kommentel lett biztos számomra,hogy ő a cigány,nem pedig 19L aki nem roma
2020. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

9-es, Nem mondtam, hogy nem érdekel a higiénia, de igénytelen, alpári pasi épp elég van magyar közt is, tudnék róla mesélni, ehhez nem kell egy prosti véleménye....

De még mindig csak rasszista férfiaktól jött vélemény, akik valamiért igen járatosak más férfiak nemi szervének méretét illetően méghozzá rasszokra lebontva.. Hm furcsa... Talán a homoszexuális kategóriában tettem fel a kérdést? Végül is tőlük is jöhet válasz amennyiben kompetensnek érzik magukat a témát illetően...

2020. jún. 27. 22:09
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem voltál még pasival, szűz vagy - akkor honnan tudod, hogy szenvedélyesebbek?

Többesekben, pár szexklubban már láttam romákat - tök ugyanakkora van nekik mint a nem romáknak. Ami eltérés volt, hogy "nyomulósabbak" rámenősebbek voltak. Ha neked ez kell, akkor lelked rajta.

2020. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
12-es: Ha a szövegértés csak feleannyira menne mint a különböző "szexklubbokban" a férfi fallosz analizálása, akkor világos lenne, hogy én azt írtam: "több fórumon is olvastam, hogy"... Ergo, én pont hogy nem tudom, hisz láthatóan feleannyira sem ismerem a férfi nemet mint te, ezért tettem fel a kérdést, de köszönöm, hogy egy sztereotípiát megcáfoltál a reprezentatív mintavételed alapján.
2020. jún. 27. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!