Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk!Pontosan mi az izgato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk!Pontosan mi az izgato annyira a miniszoknyaban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 23:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%
Most miért kell lepontozni azokat akik leírják az igazságot???
2021. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez az igazság. Az én gyönyörű barátnőm soha nem hord miniszoknyát pedig olyan bomba alakja van 😋 A szűz barátnői és a rendes, normális barátnői szintén nem hordanak. Aztán ballagáson láttam kin volt miniszoknya... El is mondta a barátnőm hogy hetente cserélik a pasijukat. 🤷
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor valami hiba csuszott ebbe a logikaba, mert en is meg szuz vagyok es van meg egy baratnom aki szuz, es megis hordunk neha miniszoknyat, mert jol nez ki es jo alakunk van:) Amugy fejezd mar be az irogatast, mert ezeket tudom hogy ember irja
2021. febr. 22. 14:42
 24/27 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy vagy az 😂
2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%

A kérdezőnek igaza van. Hiba esett a számításba. Ugyanis, nagyon nem mindegy kiről beszélünk. Egy értelmes 20+ éves szűzről vagy egy kérdező korabeli 12-14 éves kislányról, aki alig várja, hogy végre valaki megtömje, mert ő is menő akar lenni és cikinek találja, hogy még szűz... Utóbbi tényleg felveszi a miniszoknyát, mert egyrészt már várja, hogy valaki betegye (sőt, az ilyenek szokták előbb engedni az anált, már lehet s-ggben nem is szűz!) vagy arra gerjed, hogy jól elkapja őt egy srác, aztán szépen feljelentse erőszakért. Mert tenni magát nagyon jó dolog, de viselni a következményeket már nem.


Ja és mielőtt gyerekesen beszólnál, nem vagyok se a 22-es se a 23-as. Kérsz a többiről is fotót? [link]


Egyébként meg szabad országban élünk. Ne tegyél fel olyan kérdést, amire nem tudod elviselni a választ.

2021. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
18 vagyok es szuz. Wow, nem tudtam hogy a szuzek csak terdig ero szoknyat vehetnek fel.
2021. febr. 22. 16:03
 27/27 anonim ***** válasza:
Persze,persze 18, tudjuk, az a minimum ennél a témánál... Oké, behazudhatod mennyi és mi vagy, attól még nem lesz igaz.
2021. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!