Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek ciki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ciki vagy szexi lenne ha így öltözve várnám a párom haza?

Figyelt kérdés
Fűzőre ès miniszoknyàra gondoltam magassarkúra, vagy beszereznèk valami szexi jelmezt. Azèrt vagyok bizonytalan mert fèlek hogy kinevetne... Egyik férfi ismerős azt mondta h ő biztos kinevetné a pàrjàt...

2015. júl. 25. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Mutass képet ;)
2015. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gordon70 ***** válasza:

ha nem vagy 120kilós akin egy xs-s ruha van akkor hajrá


minden pasi szereti ha "kur*ásra" van véve a dolog

2015. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szexi.
2015. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szimplán szexin öltözve várna haza a barátnőm, annak örülnék (pl. miniszoknya, harisnya, stb.). De ha már túljátssza magát, és azt érezném, hogy túl szexi akar lenni amit filmekből látott (pl felvesz egy ápolónős jelmezt), akkor lehet én is kiröhögném...:D
2015. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

A lepontozóknak: nem a kérdezőről kértem képet, hanem csak egy példát..


De mindegy, nem kell ezt komolyan venni, nem veszem magamra, csak pontosítok..:D

2015. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szerencsére! Jól àllna nem azzal van a gond, hanem hogy nem-e poénosnak talàlnà szexi helyett... Mégis csak valamilyen szinten maskara..
2015. júl. 25. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de én élvezek elég sok mindent ami a "normálistól" eltér :)) Szóval nem tudjuk megmondani hogy mit szeret a párod :/
2015. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vorarlberna ***** válasza:
Egyszer azt mondtam ekkor "Korábban jöttem édesem, hogy még dolgozol?" és ő nem vette a poént :D
2015. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi.
2015. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nevetne ki. Nálunk pont fordítva van, párom szoktatott rá hogy ilyen szexisebb ruhákba legyek ha vele vagyok, őt ez teljesen beindítja, szerintem nálatok is sikeres lehet. Persze azért utcára nem mindig célszerű,főleg ha egyedül megy ki az ember:)
2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!