Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy pár év múlva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy pár év múlva a lábfétis egy teljesen elfogadott fétis legyen és ne kezeljék úgy, mintha kb pedofília lenne?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Elfogadom a lábfétsist.
Utálom a lábfétiseseket.
Lábfétises vagyok és férfi.
Lábfétises vagyok és nő.
43 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Akinek bejön, bejön, akinek nem, nem. Minek kéne változnia?

Egyébként a pedofília fogalmával sincsenek sokan tisztában. Sokan arra is rámondják, hogy pedofil, akinek egyszerűen csak 10 vagy 20 évvel fiatalabb tetszik.

Szóval sokat ne várj, a tájékozottság nem lesz jobb, mert sehol nem tanítják, pontosan mi mit jelent.

2021. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Én elfogadom abszolút, de nagyon nem tudnék ilyen partnerrel lenni
2021. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A lábfétis most is teljesen elfogadott dolog, csak nem pakolják a kirakatba.
2021. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Most is elfogadott - az nem elfogadott ha ezzel traktálják az embereket, mármint a szexuális szokásaiddal. Ha "normál" szexre ismerkedsz akkor sem nyerő ha a 2. mondatban azzal kezded az ismerkedést "ááá én nagyon szeretem hátulról, csak ilyen csajt keresek". Egyértelmű hogy le fognak pattintani.
2021. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
#2 akkor hogyfogadod el?
2021. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a lábfétissel, csak már a tököm tele van azzal, hogy minden második "kérdésben" ezt hangoztatják, pusztán azért, mert nekik az kielégülés, ha erről áradozhatnak.
2021. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha normálisak lennének a lábfétises férfiak, nem utálná senki őket.

De tesznek róla, hogy ne szeressék őket.


10+ évvel ezelőtt még nem utálta senki.

2021. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ne legyél hülye légyszives. Úgy fogadom el, hogy nem tartom undorító beteg defektes embernek azt, akinek ilyen vágyai vannak. Nem 'utálom a lábfétises embereket', semmi bajom velük, nekem is vannak nem hétköznapi fétisem. Viszont ezek közt nincs lábfétis, nem tudnám egy ilyen férfi vágyait kielégíteni. Ennyi
2021. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen #6os jól mondja. Ugyanez van, aki családi szexért rajong, vagy aki cuckold, meg egyéb fétisért, hogy ha már megoszthatják a másikkal az élményüket, beszélhetnek róla, már az kielégülést ad az embernek.
2021. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Mennyire jó dolgokat írnak... Nekem van egy kis lábfétisem. Nem vagyok megszállott, nem csak erre izgulok fel, de sokszor szex közben elvagyok foglalva a lábakkal.

Ééés tádám... Egy barátnőmet sem zavarta a dolog. Sőt, szexkapcsolatban sem ellenkezett egy csaj sem. Több lánynak még tetszett is.

Mi a titok? Szimplán nem vagyok gyökér. Nem úgy kezdem az ismerkedést, hogy "hé, ráélveznék a lábadra, amúgy hogy hívnak?", hanem normálisan. Nem megszállottan vagyok rápörögve a lábakra és nem ebből áll egy kapcsolat vagy egy szex.


#5: Attól, hogy valaki elfogad valamit, még nem feltétlenül szereti vagy csinálja. Elfogadom, hogy egyeseknek a művészet legmagasabb formája a death metal, de nekem nem jön be, ezért nem hallgatom.

2021. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!