Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pedofilia miért perverzió/be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofilia miért perverzió/betegség, míg a homoszexualitás elfogadott?

Figyelt kérdés

Nem védek/támadok senkit, caak nem értem.

Miért van az, hogy ha férfiként szerelmes vagy egy másik férfiba, akkor csak egy átlagos meleg vagy.

Ha nő vagy és szerelmes vagy egy másik nőbe, akkor csak átlagos leszbikus vagy.

Ha férfinak születtél, és nőnek érzed magad, azzal sincs semmi gond, mára már ez is kezd elfogadott lenni.

Akkor miért támadják ennyire a pedofilokat? Egy felnőtt nő/férfi nem érezhet vonzalmat egy gyermek iránt? Akkor hol itt az igazság?

Persze értem, hogy nem közösülhetnek a gyerekek és a felnőttek, mert a gyerekek ettől komolyan 'sérülhetnek' lelkileg, azonban még mindig nem értem..

Másnak mi a véleménye erről?

kérlek ne kommentelj baromságokat, ez (szerintem) egy normális, kíváncsi kérdés, normális válaszokat is szeretnék :)

köszönöm előre is



2012. máj. 30. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 Marada ***** válasza:
62%
Mert a pedofília sokkal gusztustalanabb b+. Megrontani egy gyereket nem normális dolog.
2012. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
83%
Mert a pedofil kislányokkal kezd ki és szerintem undoritó amikor egy 40 es pasi 6-11 évesekre bukik vagy recskázik! Nem tudom te mit szólnál hozzá ha egy 40es pasi elvinné a kislányod jol megdugná aztán hazavinné hozzád mert végülis miért ne... A gyerek még ugy is kicsi majd elfelejti.. ha meg nem akkor olyan lelki sebeket kap hogy örökre nyomi lesz töle..
2012. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor a homoszexuálisak szexelnek, akkor ott mind a ketten érett,felnőtt emberek, akik el tudják dönteni mit akarnak. A pedofilok 4-5 évesekkel szeretnének fajtalankodni, egy kisgyerek azt sem tudja mi ez, nemhogy akarja! És a lelki károk: ez még elég enyhe kifejezés..egy életre megundorodhat magától, a szextől, az emberektől...
2012. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem értem, hogy merült fel benned a kérdés. Az előző nagyon szépen leírja, hogy miért. A homoszexuálisoknál két ember kölcsönös vonzalmáról van szó.
2012. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Mert felnőttek, akik el tudják dönteni mi a jó nekik. Nem bántanak vele senkit (tisztelet -nem- a kivételnek... :D).


Viszont egy pedofil mindenképp erőszakot követ el, és egy életre traumát okoz a gyereknek. A 10 év alattiak jobb esetben azt se tudják, mi az a szex, aztán valami pedo (akiben lehet még meg is bíznak)hirtelen letámadja őket és egy életre megpecsételte a sorsukat. Legyen akármilyen fiatal, soha nem fogja elfelejteni. Vele marad élete végéig.

2012. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert gyerekekről van szó, akik jóval sérülékenyebbek, és egy rossz tapasztalat egy életre megnyomoríthatja őket lelkileg. Kevés dolog konszenzusos majdnem az egész világon, a pedofilia üldözése és büntetése az egyik.
2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet valaki meleg/lezbi/stb, mert ettől még alapból nem árt senkinek. Persze lehet, kinyír 10 embert és akkor ő egy meleg sorozatgyilkos, de érted, ez nem a szexuális irányultságából fakad. Míg a pedofil az árt másoknak. Valamikor, valamit el fog követni. Vagy te el tudod képzelni, hogy egész életedben önmegtartóztatásban élj (én speciel igen, de szerintem ez elég kevés xD)? Emellett ez egy természetellenes dolog, az ilyen embereknek van valami baj az agyával, ezért van az hogy együtt jár a bűnelkövetéssel is.
2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%
22:08 a pedofília áldozata kisfiú is lehet nem csak kislány!
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
5%
És mi van akkor, ha mondjuk én 27 voltam, és kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz egy 16 éves csajjal? Tudom, az már majdnem a felnőtt kategória, de azért kicsit még akkor is gyereknek számít! És mégis ő volt az aki kezdeményezett! Tehát akarta!
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy ember? Ember?! Jóhogy nem számít normálisnak az ha egy idióta a gyerekekre izgul be!!!! Akkor már inkább a homoszexuális párok, ők normális életet élnek és nem rontanak meg kiskorúakat!
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!