Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb szűz fiúk randiznáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb szűz fiúk randiznátok egy 23 éves lánnyal aki még szűz?

Figyelt kérdés

Régóta a fiatalabb fiúk jönnek be valamiért.

Szűz vagyok de ezer éve szeretném, hogy megtörténjen az első.

Ezért különleges fiúval szeretném, olyannal aki szintén szűz és fiatalabb nálam, hogy azért mindkettőnknek meg legyen az első igazi izgalom.

Természetesen csak olyan jöhet szóba, aki törődik is velem, védekezés is fontos, meg nem erőszakos.

Budapestiek előnyben, de ha messzebb vagy és megoldható a találkozás akkor esélyes lehetsz.

Nálam sajnos nem lehet az első szex mivel mindig itthon van valaki és sose lenne nyugtunk, szóval valami biztonságos hely is kellene.

Olyat viszont nem szeretnék, hogy rejtett kamerával felveszi az együttlétet, meg mindent és később derül ki ez mikor már fel lett töltve a netre...Ez 100% nem megengedett nálam.

Szóval nyugodtan írhattok ha úgy érzitek.:)



2021. febr. 21. 04:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, sok sikert ezzel a stílussal. :)
2021. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

11.Megint köszönöm!:)

amúgy ennek ellenére sokan írnak nekem :D...

2021. febr. 21. 06:10
 13/39 anonim ***** válasza:
86%
sok férfi ad le az igényeiből és akar puncihoz jutni
2021. febr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy sokan írnak,a gyakori tele van kanos kisfiúkkal akiknek még az is teljesen mindegy hogy külsőre bejössz e nekik,a többit még nagyobb ívben szrják le.

Vagy ezt a bunkó stílust felejtsd el,vagy azt a rengeteg elvárást.

(Pedig a kérdést olvasva még azt gondoltam milyen szerencsés lesz az a srác akit választasz:( )

2021. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

14.szerintem nem bunkó :D.

sokan nem is tartják be amit kérek és ezért lettem kicsit ilyen..

itt szerintem ez elnézhető..

2021. febr. 21. 06:31
 16/39 anonim ***** válasza:
80%

De,a korábbi válaszolókkal elég bunkó voltál,pedig igazuk van. Nagyon sok nálad fiatalabb srácnak túl "körülményes" vagy. Az teljesen érthető hogy igényled a törődést,viszont soka nem tudnak neked megfelelő helyet biztosítani(mert gondolom ha az zavar hogy nálatok otthon vannak,akkor az is zavarna ha a fiu szülei otthon lennének).

Na meg oké fog fiatalabb srácot akarsz,de azt is jó lenne tudni hogy mennyivel lehet fiatalabb,mert ezt még nem mondtad

2021. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
Semmi extra kérés nincs ebben. Szerintem minden szűz lány ezeket várná el kb. :) szimpatikus vagy! :)
2021. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
17.Köszönöm.:)
2021. febr. 21. 06:53
 19/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell szekálni a kérdezőt! Tök jogos, hogy szűzként ezeket szeretné. :) Sok sikert hozzá! :)
2021. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

19.Neked is köszii.:D

már szerencsére tervben is van egy úgy néz ki.

2021. febr. 21. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!