Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kienk volt 15-20 évvel fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kienk volt 15-20 évvel fiatalabb illetve idősebb szexhaverja?

Figyelt kérdés
Milyen volt vele a szex?
2021. febr. 21. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szexhaverrol" nem tudok nyilatkozni, de volt 42 éves párom, mikoe 19 voltam.

Jó volt a szex és a korkülönbség sem jelentett gondot. Azért lett vége, mert egy kétszínű suttyó, de valszeg 20 évesen is az volt :D

2021. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Volt 52 éves szeretőm. Szuper volt. Házas volt, megriadt hogy szextől többet akarok, így szakított. A férjem nulla. Attól mindenki jobb. 30N
2021. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal lány volt. Én tanítottam. Jó volt vele a szex, jól bele jött! F.
2021. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Több sokkal fiatalabb szexpartnerem volt. Minden élményem pozitív, mert figyeltem rájuk, tanítgattam őket, és ezt meghálálták.
2021. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen volt egy 33 éves szexpartnerem. Meg 20 évesen egy 45 körüli. Az előbbi brutál jó volt az ágyban, sokat tanultam tőle, az utóbbi nagyon lagymatag volt. Az első 2 évig tartott, a második kb 3-4 hónapig
2021. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!