Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a csaj be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a csaj be akarná hozni a szexbe a vibrátorát?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag szexkapcsolat, amúgy ki nem állhatom a csajt. Ki akarja próbálni a vibrátorával, de az magának van a masztihoz, nem szexhez. Pl ki szivesen kötözném megint, csak azt nem akarja. Gondolkozom azon hogy dobjam-e ki, de akkor keresnem kéne egy új csajszit, ami nem olyan könnyű! Mit gondoltok, ezt engedjem neki?

2021. febr. 21. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én ha valakit ki nem állhatok azzal dugni sem akarok

Egyébként nekem mindegy lenne

2021. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Pasim örülne.
2021. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna! f.
2021. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, mert attól legalább tuti elélvez, és nem nekem kell hosszasan izgatni, hanem felszabadultabban tudok úgy szexelni. 24f
2021. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna téged? Nem értem. Szerintem izgalmas. Nem lesz bajod belőle. Vagy a s . ggedbe akarja dugni?
2021. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hozza, izgalmas közös játék (a lányban, nem az én testnyílásomban), ne legyél már ennyire prűd.

Amúgy meg ha a csaj amint ráérez hogy mit gondolsz róla, meg hogy csak ennyire becsülöd ("d.gom amíg nincs jobb") akkor ő fog téged lepattintani, lecserélni másra. Szexkapcsolat vagy sem, attól még az emberek nem konveriálják ha nem becsülik meg őket.

2021. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Csak azt nem értem, hogy ha ki nem állhatod, akkor hogy tudsz vele egyáltalán lefeküdni? 🤔
2021. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell neked az a csaj, add tovább... :D Egyébként nem hogy nem zavarna, még vennék is pár extra játékszert... :))
2021. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretném bevetni, de félek mit szólna a pasim 🤔
2021. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Sőt még tetszene is ahogy játszadozik vele!
2021. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!