Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés megfogni, kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megfogni, kiverni egy srác farkát?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam, ezért nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet ténylegesen hozzáérni pl. milyen a tapintása, puha, meleg, mozog-e, lüktet-e, mennyire kemény stb. Vagy úgy egyáltalán mit érez belőle a másik.
2021. febr. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Képzelj el egy meleg vasrudat, amin bársonyborítás van.


Hülyén hangzik, én is egy ilyen nyálas fanficben olvastam először. Aztán később rögtön eszembe jutott, amikor először kézbe vettem egy péniszt :D

2021. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Látni fogod a pasin a reakciókat amit okozol azzal hogy hozzáérsz, húzogatod stb. szóval nyugi jó lesz, nem harap.
2021. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon tetszik fogdosni és kiverni
2021. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretem, nagyon jó.
2021. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerűbb lenne szerintem kipróbálni... :D 5 perc alatt találnál rá partnert.
2021. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szupi.
2021. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozó kedvű lányok, itt vagyok! :P
2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!