Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akit kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit kifejezetten az izgat ha egy férfi kapcsolatban van? Az hogy elcsàbítja egy másik nőtől? Vagy az hogy tudja hogy másik nővel is szexel?

Figyelt kérdés
A pàrom fodrásza mmondta hogy a szingli pasik nem hozzàk làzba, de ha tudja hogy egy jóképű pasi kapcsolatban van rögtön levadássza. Kifejezetten izgatja hogy nem független.

2021. febr. 21. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Van. A párod fodrásza.
2021. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Valóban. XD

2021. febr. 21. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Szinte minden nő ilyen, ha a foglalt férfibe szeret bele.
2021. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút nem izgat, sőt nekem az a férfi, akinek párja/felesége van tabu.

Ennyi tisztelet legyen már bennünk Nőkben és férfiakban is, hogy nem kezdünk ki olyan személlyel, aki kapcsolatban van. Szakítsanak, aztán után lehet menni csajozni/pasizni.

2021. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most azt hagyjuk, hogy mi a véleményem az említett fodrászról...

De én is észre vettem, hogy sokkal több csaj néz ki magának, hogy ha nővel vagyok.

Nem tudom, hogy pont ezért amit le írtál, de ez tény, és sok barátommal is ez van, dumáltunk is már erről, hogy nem értjük. 🤷‍♂️

2021. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5

Osztom ugyanezt a véleményt. Szintén felvetettük már ezt a baráti körünkben. Sokkal egyszerűbb csajozni egy csajjal melletted.

2021. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom! Amikor barátnővel (vagy csak akár lány baráttal) mentem bárhova, sokkal több nő nézett meg.
2021. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is tapasztalom mióta párkapcsolatban vagyok. Sokkal több kapcsolat jönne össze mint amikor egyedül voltam. Nem tudom az okàt de így van.
2021. febr. 21. 22:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na látjátok, erről beszéltem...

És nagyon sok barátom van ugyanígy ezzel, amit azért nem értek, mert pl én férfi létemre, sokkal jobban érzem az ingert egy olyan nő iránt, akinek senkije nincs.


5-ös voltam!

2021. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
3:nem minden.
2021. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!