Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexualitás mint közös érdeklő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás mint közös érdeklődési kör barátságban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nagy kérdés az lenen ,hogy ugyebár minden barátság valamely közös érdeklődési körön alapul, a köré épül, az indítja be.

Mennyire normális, hogy nekem a legmeghatározóbb érdeklődési köröm a szexualitás, amire nem bánnám, ha barátság alapulna rajta? (heteró, nem kamu kérdés, nem kell kárrogni!)


25/f


2021. febr. 22. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Necces. Főleg abban az esetben, ha majd párod lesz.
2021. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
100%
Egy barátság nem csak 1 témán alapul. Persze a szex egy igen fontos érdeklődés, és nyílván a barátok ezt is kitárgyalják, de ennél több. Amiről te beszélsz az egy szexhaverság féle inkább
2021. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy eleg buta es unalmas lehetsz, ha erre akarsz alapozni egy baratsagot.
2021. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem általánosban volt olyan, hogy a szex, mint téma tartotta össze a barátságba imát, mert a sok hormontúltengéses 11-15 éves másról sem tudott beszélni🙄

Amikor középiskolás lettem és ott is erre akartam alapozni a kapcsolataimat, elég furán nézték rám, úgyhogy próbáltam abbahagyni😅

Persze lehet erről beszélni, szép dolog, de, ha csak erről tudsz valakivel beszélni, azt én nem hívnám barátságnak.

2021. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, kihagytam, hogy más is érdekel, és eléggé sokrétű személyiség vagyok, amiért elnézést kérek ,hogy ezáltal tudatlan ostoba birkának..ja, és butának állítanak be egyesek. Nem gondoltam ,hogy komplett önéletrajzot kell írnom :).
2021. febr. 22. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:

*Jaj 4-es vagyok, elírta a telóm, amit akartam🙄

barátságba imát=barátságaimat akart lenni😅

Egyébként én nem néztelek butának, csak így leírva hogy "sokrétű vagyok" anélkül, hogy példát adnál rá, mi miatt vagy az, elég érdekes, és kissé túl nagy önbizalomra vall.

2021. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Most mire is gondolsz? Hogy a haverokkal kidumálja az ember a szexuális kalandokat, izgalmasabb storykat? (a feleség, barátnő kivételévlel) Ki nem? 😅

Avagy arra, hogy swingerhaverok akikkel időnként összefutsz és a fő téma mikor hol lesz a következő party, többes buli?

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de, buta vagy vagy sosem voltak meg barataid, mert tudhatnad, hogy ez nagyon nem igy megy az eletben. a szexualitas egy olyan altalanos tema, amit a baratok megbeszelnek egymassal - csakugy, mint az idojarast, a filmeket, a nyarlast, munkat, akarmit, ami ilyen altalnos tema. ez nem erdeklodesi kor, ez egy atlag tema es nem ugy alakulnak ki a baratsagok, h ‘szia, nekem a szexualitas a fo erdeklodesi korom, leszunk baratok?’..


amirol te beszelsz, az pl. egy kozos hobbi, ami osszehozhatja az embereket, valami specialais dolog, nem egy ALTALANOS TEMA. mondjuk ha mindketten maratoni hobbifutok vagytok, akkor az lehet egy kapocs, de az nem, h mindketten beszelgetni akartok a szexrol.


ket dolog lehet:

1. vagy nincs egy darab baratod se, akivel tudsz a szexrol beszelgetni - ezesetben nem igy kene baratokat szerezni

2. vagy igazabol nem baratsagot akarsz, hanem igy akarsz becsajozni. ami nem gond, de akkor ne beszelj melle es fogalmazz egyeretlmuen. gondolom, nem pocakos, pattanasos ferfiakkal akarsz a szexrol beszelgetni, hanem csinos, fiatal lanyokkal, ugye? ezesetben ez nem BARATSAG.

2021. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!