Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezoterikus érdeklődésűek! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezoterikus érdeklődésűek! Van olyan vagy ismertek olyat, aki ha fejlődését szolgálja, szexualitását egy spirituális, egyházak által sötétnek hitt célnak rendelné alá? Tabuként kezeled a szexualitást vagy inkább lehetőségként?

Figyelt kérdés
Hogy pontosabban mire gondolok: szexuális, mentális gyakorlatok, szoktatlan módon megközelíteni a nőiességet/férfiasságot vagy a nemek kapcsolatát, eszközként használni a szexuális energiát (pl. gyógyításra, önfejlesztésre, örömszerzésre) stb.
2016. aug. 29. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam rajta, hogy megalapítom a szexvallást, ahol evés után dugással háláljuk meg a mindennapi kenyerünket és vasárnaponként maszurbálással rójuk le a kegyeletünket. El is indultam volna misszionáriuskodni, csak aztán rájöttem, hogy igazából már majdnem az egész világ gyakorolja a hitemet még azelőtt, hogy megalapíthattam volna a vallást úgyhogy hagytam az egészet a francba.
2016. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a furcsa, hogy ezekben a nyílt szex ezotérikus bizbazokban mindig olyan elvont, nem-egészséges, hippifejű, elszívott agyú csontvázak vagy rozmárok vannak akik nagyban hirdetik az igét.
2016. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Íme itt vagyok én!

Elég fura a kérdésed, szerintem aki a spiritualitással foglalkozik, annak nagyon kis százaléka, kb 1% az aki tudatosan azt mondja, hogy ő a sötét oldalt akarja szolgálni. Szerintem azok a guruk/mesterek akik sötétnek vannak beállítva is hiszik magukról, hogy a fényoldalt szolgálják. Az ember alapvetően jószándékú, csak biztos ismered a mondást a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve. Egy közösségekről hallottam már, hogy a vörös mágiát, másnéven szexuális mágiát alkalmaznak. Hangsúlyoznám hallottam, vagy igaz vagy sem.

Miért írtam, hogy például én?

Mert én évekkel ezelőtt indultam a spiritualitás rögös ösvényén, s rengeteg irányzatba belekóstoltam. Egy dologra rájöttem, van ugye hét csakra ami nagyjából lefedi az életünket, akinek szúrja a szemét, nem spirituális vetülete a Masslow-piramis (többé kevésbbé). Ha a csakrák vagy a piramis lépcsőfokai nem elég masszívak akkor el fogja bírni a többi ráépülő emeletet? Hát nem. Arra jöttem rá, hogy hiába keresem istent, élvezem a természetet, együtt meditálok a barátaimmal, ha meglátok egy jó mellet, egy szép feneket mehet az egész a pi.sába. Nem tudok koncentrálni, mert még azok a lépcsők nincsenek rendben. Akit belekóstolt ebbe "spirituális lázba", annak igénye lesz a szexualitását is mélyebben felfedezni. S erre vannak lehetőségek. Pl én tavaly egy tantra oktatóval kisérleteztem, de mind a személye, mind a technika amit oktatot kétséges volt. Most egy Tao mesterrel kezdtem egy ideje dolgozni. pár hónapja csinálom ,s kezdek egyre jobb lenni, de ez függ attól milyen szinten kezded. Én pl meg vagyok győződve, hogy a szexuális energiáim nagy részét elhasználtam, s hosszabb a folyamat, mire visszatöltődik.

Példák amikre kérdeztél.

Elsősorban ez egy önfejlesztési út. Mert a gyakorlatot/gyakorlatokat be kell építened az életedbe, s ami időbefektetés, valamint van egy táblázat aminek a pontjait be kell tartanod, amihez szintén kell akaraterő. Tökéletes alternáló példa rá a harcművészet is.

Ha nem járna maga a gyakorlás örömmel akkor nem is csinálnám. A szexuliatás az örömszerzésről szól, s főleg mindkét félnek. Annyit elárulok, hogy nőnek jobb lenni ebben a játékban.

Gyógyítás: Ez már egy elég mambo jambo dolog, megfoghatatlan, s az olyat nem szeretem. Amik tények. Mióta ez lett a főcsapás irányom azóta, visszatért a reggeli merevedésem (igen annyira lemerítettem magam, hogy az is elmúlt) nem járok ki éjszaka a WC-re mint az öregek, szebb és puhább lett a bőröm. Illetve annak ellenére, hogy naponta eszek édességet és viszonylag sok szénhidrátot tartalmaz az étrendem is, egyre kockásabb a hasam. Ilyen tekintetbe, öngyógyítás lehetséges.

Összességében a főcél amiért elkezdtem még várat magára.

2016. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!