Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme szex nélkül élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme szex nélkül élni?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan szex nélkül ami élvezetet ad, olyan nővel aki tetszik. Nem olyan "kényszer" maradék szex dagadt csúnya öreg nökkel.

Ha szép fiatal vagy legalább korombeli, vékony nővel nem szexelhetek soha , akkor van értelme ismerkedni vagy egyáltalán élni?



2021. febr. 22. 10:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%
30-as Szerintem én nem süllyedtem le sehova. De mindegy gondolhatsz rólam, amit akarsz. Viszont veled ellentétben én legalább nem vagyok magányos, mert az állatoktól kapok szeretetet, illetve örülök, hogy szerethetem őket. Mondjuk lehet, hogy álomvilágban élek és az állatokhoz menekülök, de ők legalább szívből szeretnek, meg nem utasítanak el. A nőket és az embereket nagy általánosságban véve azért utálom, mert ők felszínesek és a külsőm alapján ítélnek és mivel nem vagyok jóképű, meg izmos és még csóró is vagyok, ezért az emberektől nem kapok szeretetet. De szerintem nem az én hibám, hogy ez így van, mert senki nem tehet a kinézetéről, szóval ennyit erről. Az állatok meg nem ítélkeznek, nem kell megfelelnem hülye elvárásoknak, ők szeretnek és nekem meg úgy is az a lényeg, hogy szeretetet kapjak és adjak.
2021. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én legalább próbálom magam jól érezni, meg nem nyavalygok, hogy nincs kit dugnom. Amúgy álomvilágban, a saját kis világomba begubózva élni még mindig jobb, mint depressziósnak lenni, sírni a magány miatt, meg elmerülni az önsajnálatban.
2021. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezt a szerencsétlent. Beteg és ezt élvezi, hogy itt nyavalyog, heti rendszeresseggel. Hasonló kérdéseivel tele van a gyakori.
2021. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy már a szexből is divat lett, meg mindenki azt hiszi, valami lóverseny ez, minél hamarabb, minél többel. Oszt' közbe' meg nem. :)


Semmivel nem vagy több, ha bombázóval szexelsz, és semmivel nem vagy kevesebb, ha nem szexelsz. Mivel nincs a homlokodra írva, kb. senki nem tudja, így nem is foglalkoznak vele, hogy épp van-e szexpartnered vagy nincs.


A komoly kapcsolat pedig valami egészen más, aminek persze része a jó szex, de az még nem minden.

2021. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Az már gond, ha valaki csak azért él, hogy szexeljen. Nagyon sok mással is el lehet foglalni magad.
2021. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
#35 nem csak azért ? De anélkül elég szànalmas . És szerintem amikor egy ember teljesen ki van zárva belőle mint én annak nem sok értelme van
2021. febr. 22. 17:59
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#30 "nem alacsonyodok le arra a szintre, hogy az életem értelmét ne a szexben keressem"


na itt bújt ki a szög a zsákból, hogy egy troll vagy

2021. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!