Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni orgazmus nélkül, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni orgazmus nélkül, van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel párszor lefeküdtem és azt mondta, hogy 3-4 alkalommal úgy szexeljünk, hogy amikor érezzük, hogy majdnem elélvezünk abbahagyjuk és másnap folytatjuk, másnap megint ugyan ez és h hatalmas lesz az élvezet mondjuk a negyedik nap. Van értelme?
2018. jan. 29. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nőként kicsit sincs. Szexuálpszichológia és női működésünk szerint megszokod, hogy a csúcsnál nincs orgazmusod és ez berögzül, később orgazmus zavart okozhat vagy az agyad megjegyzi, hogy a szex frusztrációt, kielégületlenséget okoz és már nem fogsz úgy vágyni rá. Tapasztal alapján is írom, illetve szexuálpszichológusokkal való konzultálás alapján. Pasikent o lehet nagyot élvezne es meg negativ következménye sem lenne, de miert nem hagyja abba a masztit par napig? Ne teged szivasson mar.
2018. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs így értelme, a fiúknak még egy megszakított közösülés is elég illúzióromboló tud lenni.
2018. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő álljon meg, téged meg fejezzen be máshogy. :D Aztán te élvezel 4×, ő meg csak a 4. nap.
2018. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Próbáld ki és megtudod.


Van értelme, orgazmuskontroll a neve, mondjuk nem tudom mennyire működik így, hogy napokat vártok két együttlét között. (szerintem a pasid valamit félreértett)

Keress rá az orgazmuskontrollra és próbáld erre rávenni. (így is azt fogja kapni amire vágyik és tuti neked is jó lesz)


#1 Berögzülni nem 2-3 alkalom után fog, illetve azt se értem miért csak a csajt félted, pasiknál is rögzülhet bármi. Ugyanakkor frusztrációt csak akkor okoz ha úgy éled meg, ha tudod, hogy ez egy játék és te is élvezed akkor miért lenne frusztráló?

2018. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


magyarul ami elől van gugliban nem épp a legjobb szóval talán ez a legjobb leírás.

2018. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút semmi, se neked, se a srácnak.

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot.

F26

2018. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tantrikus szexben van ilyen, de ott spirituális okai vannak a napi megszakításoknak. Nyugodtan mondj nemet, ha nem szeretnéd.
2018. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igy ebben a formában hülyeség es egészségtelen is (a ferfinak)
2018. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan, hogy nem sikerül be az orgazmus, de bebszna, ha 3 alkalommal is direkt abbahagynánk.
2018. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!