Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 4 szobás lakásom 3 szobáját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 szobás lakásom 3 szobáját kiadnám ingyen 1-1 nőnek, de cserébe havi 2-2x kellene szexelniük velem, lenne olyan, aki így odaköltözne?

Figyelt kérdés

Együtt élnénk 4-en, mindenkinek meglenne a saját élete lakáson kívül, de belül velem havi 6 szex, és azt csinálnak, amit akarnak.


F


2021. febr. 22. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Biztos lenne,főleg ha még jó csávó is vagy.
2021. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért szerintem nagyban függ attól is, hogy mit vársz el az ágyban.
2021. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szar csávó vagy akkor is van ilyen, csak azt nem tudom neked ebben mi a jó, hogy esetleg undorral, lakhatásért ér valaki hozzád. 🤷‍♂️

F

2021. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha van sz#r lesz veréb is, vagy hogy szokták ezt mondani. Vannak nők akik (ha csak nem vagy nagyon gáz) ebbe belemennének.
2021. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Persze, megoldható, én is csináltam ilyet, igaz csak egy lánnyal. De ő mondjuk be is vásárolt, meg elvitte a kocsit megmosni.
2021. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
tuti minden lány egy tömegszálláson akar lakni, hogy a te fszodat szopkodhassa... 😒
2021. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen lenne, 3 prosti aki "munkahelynek" használná a pecut és úgy van vele 2x dugás olcsóbb mint napi x ropiért bérelni a dugókérókat.

Haver egy szoba ára (elhelyezkedés, igényesség függvényében) olyan havi 40-90k között mozog Bp-n, ennyiért ne várj kizárólagos sugarbabyt, ahhoz még meg kell fejelned jócskán zsozsóval. Aki meg ennyiért bevállalja azt jobban jársz ha nem költözteted oda magadhoz.

2021. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Williamspear ***** válasza:
100%
No itt az új airbnb megoldás ☝️
2021. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Havi 6 szex nem sok. Én is kiadtam 1 szobát pesten egy csajnak, igaz 2 hónapig lakott nálam, aztán hazaköltözött. De szexbe nem ment bele, de orál és kézimunka volt, heti 1x. Szóval igen található ilyen lány, főleg akik felakarnak költözni Pestre, csak szimpinek is kell lenned.
2021. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Fura ötlet, de biztos h lenne rá jelentkező. Lehet el tart egy ideig, amíg találsz rá jelentkezot, mert biztos hogy jó sokan visszahőkölnek tőled előre, de biztos találsz majd olyat, aki benne lenne. Ha nekiallt hirdetni, írd bele, hogy az árat alku gyanánt egyeztek meg és csak nőknek adod ki. Így azért leesik a tantusz nekik. Szerintem biztos találsz rá not.
2021. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!