Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt lányok, nők, asszonyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, nők, asszonyok! Ki az, aki szereti közületek a popsiszexet és milyen pózban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Fejen állva szeretem és úgy, hogy közben forgok, mint a ringlispíl.
2021. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Csajom szereti. Eddig csak úgy csináltuk, hogy ő négykézláb térdelt én meg hátulról kutyában bevágtam neki
2021. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem, de néha engedem pasiknak. Kutya pózban szoktuk
2021. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
És ismét egy lüke tyúk, aki nem szereti, de engedi 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ nem vagytok normálisak.
2021. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Azért mert Te nem szereted, miért zavar, ha más megteszi?
2021. febr. 23. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az anális szex-el kedves kérdező, csak az a bajom, hogy sokszor olvasom itt válaszokban lányoktól azt, miszerint nem szeretik az anált, de a párjuk kedvéért bevállalják, még akkor is, ha az fájdalommal jár. De a szex nem erről szól, hanem arról ami jó MIND A KETTŐNKNEK. Ennyi. #4
2021. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megértelek. Bár, ha egy kapcsolatban ilyen kompromisszumra képes, természetesen minden kényszertől mentesen, én azt tiszteletben tartom. Ezt ők döntik el. De abban igazad van, hogy sok ilyet lehet olvasni itt.
2021. febr. 23. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért én már ezt kényszernek érzem, hogyha csak azért csinálja, mert az a párjának jó. Neki attól még nem lesz az.
2021. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ha magától kínálja fel?

Miért, Te élvezed, ha a párod ott is kényeztet?

2021. febr. 23. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, élvezem. És orgazmusom is van tőle. Ha fájna vagy kellemetlen lenne, akkor biztos hogy nem engedném, akármennyire is szeretem.
2021. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!