Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lazítsam el a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lazítsam el a barátnőm, amikor közelít az orgazmushoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Barátnőm orál közben pisilési ingert érez. Azt mondja, szinte már mindjárt bepisil annyira jól esik neki. De nem meri elengedni magát.


Mondtam neki, hogy pedig az lenne az orgazmus, nem kell félni tőle, de mégse tudja elengedni magát.


Ti mivel nyugtatnátok meg a barátnőtöket ilyen helyzetben?

Mit kéne másképp csinálnom?


2021. febr. 23. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha pusztan attol fel, hogy esetleg bepisil, az szerintem konnyebb eset. Torulkozo, es meggyozni, hogy ugysem fog, es ha igen, nem baj, csak engedje.
2021. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ujjazás közben elengedtem és tényleg becsorgott. Tuti ezért nem voltam még senkivel. Biztos elbőgném magam ha ez pasival is megtörténne
2021. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell máshogy csinálnod hiszen orgazmus közelben van :) ezek szerint jó neki. Bíznia kell benned és tudnia kell hogy ha esetleg bepisilne (De nem fog) akkor sincs semmi gond.
2021. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy a férfiak nagy részét nagyon durván izgatja, ha egy lány "összepisili" magát az izgalomtól, mert ezzel látjuk, mennyire élvezi. Amúgy tényleg előfordulhat, hogy ez fog történni, én imádom az ilyet. 24f
2021. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!