Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kötélmászásnál ti is éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötélmászásnál ti is éreztek ilyen orgazmushoz hasonló dolgot? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja,hogy így el lehet-e élvezni,vagy hogy miért van,és hogy lanyoknak is van-e ilyen az írja már le.

2020. okt. 19. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk volt hogy a lányok kötélmászásban versenyeztek, az elég izgató volt:)
2020. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed mert erős mechanikai inger éri a "területet" és ahogy szorítod a combbelsőddel a kötelet egyes gátizmok is megfeszülnek amik ugyanazon idegpályákon futnak végig a gerincvelőig mint egyes a szexben szerepet játszó ingerületek.

Talán el lehet élvezni... bár elég furcsa recskázási technika lenne a tornateremben le-fel mászkálni a kötélen, de legalább erősödne a vállad és a kezeid :D

2020. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mindig éreztem, amúgy kisebb koromban is hasonló szituációkban
2020. okt. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként éreztem olyat a suliban , de akkor nem tudtam m az.
2020. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Na még csak az kellett volna, hogy a kötélen élvezve lezuhanjak. Én csak azt éreztem, hogy a pokolva kívánom a tesiórát.
2020. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exemet iskolás korában kb. 8-9évesen alig tudták leszedni a kötél tetejéről tesi órán.
2020. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En is igy elveztem el 7-8 eves koromban eloszor! Imadtam, nem akartam lejonni a kotel tetejerol.


Emlekszem, orak utan meg bementem egyedul a tesiterembe es masztam, csak az erzesert... senki nem vett eszre...

2021. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Én fiukent élveztem el a kötél mászás közben volt hogy többször is egy tesi órán imádtam nagyon...
2023. jún. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!