Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem a nőket, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a nőket, pedig fiatal 23 srác vagyok, de nem tudom elfogadni, hogy egy nőnek tényleg az kell, hogy jó állatiasan megdugják?

Figyelt kérdés

23 éves magyar srác vagyok.

Nem vagyok tanyasi parasz származású, se vissza maradott tudjam én mi, csak egy normális srác.


23 évesen szűz vagyok és sok férfi szerint az is maradok ha nem változtatok a gondolkodásomon, de ezen a gondolkodáson elképesztően nehéz változtatni, pedig megpróbáltam.


Az én gondolkodásom:

- Egy nőt tisztelni kell mind a közéletben mind az ágyban

- Egy nő az ágyban nem a te eszközöd, se nem te az övé, hanem kettőtök érzelmeiteké vagytok

- Érzelmek nélkül képtelen vagyok működni, mert ha nem érzek semmit a nő iránt úgy képtelen vagyok átadni bármit is az ágyban

- Egy nőhöz finoman, szeretettel, kellemes megbecsült érintésekkel kell közeledni, hisz a szexualitás az érzékek játéka is.

- Egy nőnek nem a popsija az arca, és nem a puncija az ajkai, és nem a mellei a szemei! Tudni kell, hogy a nő egész lénye létezik, nem csak ez a 3 pont.


Fent vagyok 2 olyan szexpartner kereső oldalon is ahol nem örömlányok és fiúk vannak, hanem élvezetre vágyó nők. Noha ez a világ teljesen életidegen nekem, változtatni akartam a fentebb leírt gondolkodásomon, de amiket egyes lányok adatlapjain olvasok egyszerüen hihetetlen, és érthetetlen mind 2 negatív értelemben.

Csak, hogy egyet idézzek:


"Olyan fa*xit keresek akinek legalább 18/5-ös farka van, határozottan nem fél megélni perverzitását, és szeretne jól megba*xni egy fiatal milfet"


Rengeteg ilyen van, és konkrét ahelyett, hogy ezek a szövegek engem felizgatnának, sokkal inkább elszörnyülködtetnek.

Hova jutott a világ?

A nők már szemernyit nem is ismerik a saját testüket, lefogadom rengeteg nő tudománya megáll ott, hogy a csikló és hüvej. Paff...


Ne csináljátok lányok... Magyarázzátok el kérlek, mi történt veletek?

Olyan érzést keltenek ezek a kiírások, hogy ti már a randit, a rózsát, a vacsorát, ti már minden romantikát mely az érzelmekre épül TI LEXARTOK NAGY ÍVBEN!


Hálásan köszönöm az értelmes hölgyek válaszát.



(mielőtt fiúk betámadnának, NEM, EZ KIVÉTELESEN NEM TÁRSKERESÉSI CIKK)



2021. febr. 24. 06:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Most gondolom várod a priviket.
2021. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Erre értelmetlen válaszolni kedves 1,-es. Ch...
2021. febr. 24. 07:00
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Hát engem is ilyenre neveltek sajnos. Fog még csalódás érni téged annyi biztos.


Azok a profilok javarészt kamuk, amit az oldal készítői tesznek oda, hogy legyen miért előfizessenek a kanos férfiak.


Idősebb nők tudják, hogy mire vágynak a férfiak és néha így próbálnak keríteni, mivel máshogy nem tudnak versenyezni a fiatalabbakkal.

2021. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Most lényegében tudom azt mondani, igen változz... Vagy mondhatom azt, hogy várj, egyszer megérkezik az a lány...

Válaszd azt, amj jobban tetszik. Egyébként hidd el, van ilyen lány ,de akkor saját magatokat se csapjátkm be. Akkor menjetek oda ahhoz a padon olvasó lányhoz is, akin nincs 100kg smink. És ne haragudjatok srácok, de mindig azt mondjátok nem a külső kell. Egy ducit mégse választotok. Egy természetes lány mégse kell stb.

Szerintem várj türelmesen...


20L

2021. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már társkeresőre se lehet menni. Szexpartner kereső meg szinte kivétel nélkül mind kamu. Chat operátorok írnak neked, apró pénzért a nagy pénzt az fejesek teszik el. Szóval az se biztos hogy nővel csevegsz. De egyébként igen szerintem a legtöbb nő szereti ha jól megkapja. De igazából mind más.
2021. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha valami nem megy akkor változtatni kell. Nem a világ a hülye mert te leragadtál egy szinten.
2021. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kisördög1 ***** válasza:
89%
23 éves szűz kisfiúként - aki ráadásul nárcisztikus is - fel vagy háborodva hogy a nők másként gondolkodnak mint te??? Te tényleg nagyon kisgyerek vagy még, rengeteget kell tapasztalnod és partnerkeresésnek is igen-igen gyenge a próbálkozásod! Azért látom a mások lehurrogása már megy...SZÁNALMAS!
2021. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
#4 Tévedsz, mert pont hogy a természetes kell. Utálom a festett hajat meg a szilikont meg a kitépett szemöldököt meg a pumpált ajkat meg a vastag pakolást. És igenis bejönnek a duci csajok. Mondjuk ha már a pocakja nagyobb mint a melle az már csúnya, de a nagy seggű duci csajokat szeretem. Próbálkoztam is többnél, de azok is válogatnak ám rendesen.
2021. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te szexről és szexuális igényről beszélsz úgy,hogy kozben meg egy nagy szerelembe illő szeretkezést írsz le. Szóval először egy kis barátnő kéne. Valami visszafogott, akivel törődhetsz. Akivel ezeket megélheted. Aki a táskeresőn ilyen paraméterekről ír bemutatkozásban az meg szexkapcsolatot keres.

Valóban az lenne a jó megoldás, ha fiatalabb, max korodbeli lánnyal ismerkednél személyesen.

A társkeresős nőket, akik meg nem kívánnak időt húzni, nem akarnak párt, csak partnert keresnek ereszd el, nekik nem kell rózsacsokor meg mandolin.

2021. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni.


Először is nem kell elhinni mindent, amit olvasol. A beidézett szöveget például garantáltan nem egy nő írta, ahogy az oldalon is olvasni rengeteg olyan kamu választ, amit férfiak írtak nők nevében és ezek szoktak a legdurvábbak lenni. Az idézet szöveg már ott megbukik, hogy "fiatal MILF". A MILF amennyire én tudom középkorú nőre utal, szóval most fiatal vagy sem? :D


Örök tanulság, hogy valaki életéről és viselkedéséről sose következtess más szexuális életére. A kettő ritkán hasonlóak, szóval lehet a legszerényebbnek vannak a legdurvább igényei és fordítva. Nem szabad senki szexuális életét elítélni, hiszen mindenkinek más igényei vannak. Amíg közös beleegyezéssel történik és mindkét fél elégedett, addig egy rossz szavad nem lehet rájuk. Neked nem tetszik, ami teljesen okés, de az is, ha nekik meg a te véleményed nem tetszik. Nem találkoznak az igények, ennyi történt.


A barátommal mindketten kifejezetten romantikus alkatok vagyunk és úgy gondoljuk, hogy a jó szexuális élet egyik alapja a változatosság. Valamikor nagyon lágyak vagyunk, nagyon érzékiek, felteszem azt, amire te vágysz, de valamikor durvább, amit te nem szeretsz. Utóbbi nem azt jelenti, hogy nem tisztel a párom, csak azt, hogy néha inkább a testiségnek adnánk át magunkat elsősorban, nem az érzelmeknek. Néha így, néha úgy.


A stílusodból sugárzik, hogy többnek hiszed magad másoknál, holott hadd döntsem le az illúzióidat, ez nincs így. El kell tudnod fogadni, hogy más embereknek más vágyaik vannak és csak mert ezek nem azonosak a tieiddel, nem jelenti azt, hogy tiszteletlenek vagy, hogy nem értik meg saját magukat. Nyilván vannak tiszteletlen férfiak (és nők), akikre igaz a leírásod, de nem mindenki az, aki kölcsönösen élveznek bizonyos dolgokat, amiket te nem. Nekem is, neked is és mindenkinek vannak igényei, nem lehet mindenkire ugyanazt ráhúzni.


Bármilyen szexuális kultúrával kapcsolatos művet olvasol (főleg a Kámaszútrát) mindegyik leírja, hogy az a legjobb, ha mindenféle van, hiszen a hangulat is néha eltérő szex során. Számomra valamennyivel fontosabb, amikor a szex alapja érzelmi és érzékibb és az egyik fél kényezteti a másikat (mert ez is akkor jó igazán, ha felváltva történik), de néha igenis jó, amikor egy kicsit erősebb, durvább a szex.

26N

2021. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!