Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként volt már szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként volt már szexualis kalandod nálad jóval fiatalabbal?Ha igen mennyi volt a korkülönbség?Vagy nőként van aki fantáziál erről?Vagy tenyleg csak minket pasikat izgat néha fiatalabb korosztállyal élvezni?

Figyelt kérdés
nem tartós kapcsolatra gondolok..Tudom,hogy a nők ebben az éretebb pasikat szeretikInkabb arra,hogy engedtel neki vagy csak megtörtént.

2021. febr. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Igen, vannak hölgyek akik a fiatalabb korosztályt IS kedvelik, meg olyanok IS akiknek kimondottan zsánerei a fiatal fiúk. Mondjuk hogy a GyK-n találod meg az nem valószínű...

Ha ilyet keresel akkor Retropois a covid után vagy swinger.

2021. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és nem én lennék a fiatal fiu.Csak érdekel a nők véleménye erről
2021. febr. 19. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már 16 évessel. 33N
2021. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
én ismerek egy tanárnőt aki a diákjával dugott évekig és azóta is a jóval fiatalabbakat keresi persze felvállalni gáz neki inkább hazudozik
2021. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen mindneki ismer valakit:)De ezek a nők ezek szerint itt nem kommentelnek
2021. febr. 19. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párszor előfordult. A korkülönbség, 10, 12 év, meg jóval fiatalabb, de csak utólag derült ki. Általában fiatalabbakkal voltam, egy 6 éves kapcsolat is lett, 10 év korkülönbséggel.
2021. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Fèrfikènt ìrok.

20 èvesen voltam 45 èves nővel, de azt soha se fogom felejteni az tuti.

Kicsit spirituális szemlèletű termèszetes ès nagyon dögös anyuka volt akinek a fia velem egyidős volt ès egy randi oldalon ismertem meg. Majd Kecskemèt panelrengetegèben randiztunk, stresszeltem de pikk pakk a lakásán voltunk.

A test ès maga lehetősèg egyèrtelműen magával ragadott.

Amikor megkèrdeztem tőle mièrt ilyen fiatal pasival kezdetg mint èn, azt mondta bennetek ott van mèg a tűz ès az a kíváncsiság ami engem beindìt.


Kívánok minden fiatal pasinak egy ízlèsènek megfelelő idősebb partnert aki új dimenziòkat nyit nálat.

2021. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Huszonéves koromban főleg az elején hajtott a kíváncsiság.

65 éves volt a legidősebb, minden korosztályt végigpróbáltam.

Elsőre emlékszem mikor egy 60 éves nővel voltam huszonévesként.

Annyi cucc még soha nem jött ki belőle, a plafontól a falig minden majonézes lett.

2021. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!