Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A romantikus szex iránti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus szex iránti vágyat hogyan lehet elfojtani, vagy elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom rá hogy valaki simogasson, megöleljen, kedves szavakat mondjon nekem, fontosnak és kívánatosnak érezzem magam. Persze tudom hogy minden nagyok csak kívánatos nem, de akkor is, valahol szerintem mindenki vágyik erre. Szóval ezt hogyan lehet elnyomni, hogy “szex” közbe ne ez járjon a fejembe? Hogy ne azon gondolkozzak bárcsak valaki simogatná azt a semmi mellem, vagy megcsókolna úgy hogy azt érezzem szeret? Tippek, praktikák? 22N

2021. febr. 24. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A párkapcsolatot próbáltad már?
2021. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a kérdés what a hack?
2021. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát azért csak-csak akad egy srác, aki szívesen romantikázna veled, nem? ;)
2021. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezt elfojtani vagy elfelejteni? Egy partner kell csak hozzá.
2021. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is legyél túl a saját szorongásodon, és negativitásodon.

Amíg így állsz saját magadhoz, addog bárki is szeretene szeretni, amint megérzi ezt a negativitást ami körülleng, ki fog hátrálni a dologból. Mert aki mindennek érzi agát csak kívánatosnak nem, illetve úgy nyilatkozik a testéről, hogy "semmi mell" az nyilván nem szereti saját magát, és a férfiak se hülyék, lerí az emberről, hogy mennyire van kibékülve magával.

Ha sikerül az önbecsülésed kicsit feltornázni, akkor már egy normális párkapcsolatra is több esélyed lesz, és onnantól meg adottak ezek a dolgok is.

2021. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán létezik szerintem ilyen. 6 évig kerestem romantikus kapcsolatot. De ha a külső nem fog meg senkit, akkor a világ lég kedvesebb, okosabb, bármilyenebb nője is lehet, senkit nem fog érdekelni. Szóval szépség nélkül maradnak a tohonya önző pasik...
2021. febr. 24. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

6

Hát szerintem meg igenis léteznek romantikus férfiak, csak ti rendre a barátzónába száműzitek őket!

2021. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nincsenek, csak hogy szép nőket keresnek.
2021. febr. 24. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja... végül is.

Biztos vannak akik nem csak a külsőségekre mennek.

2021. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Az viszont nem hogy csak saját magad rombolod. Ilyen hozzáállásal mit vársz de úgy őszintén? Egyik haverom barátnője is társadalmi szemmel nézve deszka, de a srác nem azért van vele, hanem mert van egy vonzó kisugárzása és tisztában van saját magával és így szereti magát. Neked kéne egy olyan srác aki külsőleg igényes és vonzónak tűnhet, de valójában depressziós, önbizalomhiányos, nincs semmi önbecsülése és gyűlöli magát? Szerintem nem. Mert az elégedetlensége önmagával érezhető a kisugárzásán.

Gondolkodj ezen és indulj el egy jó irányba. Sok sikert.

2021. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!