Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más barátnőjének is csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnőjének is csökkent a libidója koronavírus alatt?

Figyelt kérdés

Azt mondja a bezártság, a kimozdulás lehetőségének csökkenése miatt nem kívánja annyira a szexet mert ez a két dolog nála összefügg. Másnál is van ilyen, mit lehet ezzel kezdeni?


Bennem már felmerült az is, hogy velem van a hiba csak nem akarja elmondani.


2021. febr. 25. 06:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Jah mert nem tud elmenni félre du*..... :) L
2021. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
:) nem élvezi veled a szexet. Ennyike.
2021. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel gond, csak akkor nyissa ki a száját és ne hazudjon... félre amúgy nem dug meg nagyon sok energiát fektet a kapcsolatba.
2021. febr. 25. 07:21
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is sok energiát fektetek a kapcsolatomba és nem is gondolná a barátom, hogy félre lépek, úgyhogy ebben ne legyél olyan biztos. 1-es voltam. :)
2021. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4# És te nem beszéltél erről a párodnak, vagy nem akartál sose javítani a helyzeten? Miért nem jó vele az ágyban?
2021. febr. 25. 07:34
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De nagyon is jó vele az ágyban, csak nekem nem elég egy.. :) szeretek kalandozni meg ilyesmi. :) az meg, hogy ő megosszon másokkal is az kizárt mert nagyon féltékeny ram :D
2021. febr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre semmi változást.38/f
2021. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy, szerintem megvárom az idén nyarat amikor már kicsit ki lehet mozdulni, hátha ha lelkileg kicsit rendbejön akkor jobban kívánja majd. Ha viszont ilyen marad a dolog akkor szerintem nincs értelme húznunk egymás idejét és keresek olyan nőt akinél nem ennyire lelkiállapot függő a dolog.
2021. febr. 25. 08:09
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ne várj nyárig... a libidónak semmi köze a friss levegőhöz...
2021. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# Nem a friss levegőhöz van köze, hanem ahhoz hogy a barátnőm alapvetően extrovertált típusú, meg mellé kicsit szorongó is és fél év után kezd a home office meg a bezártság problémás lenni számára.
2021. febr. 25. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!