Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más barátnőjének is csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnőjének is csökkent a libidója koronavírus alatt?

Figyelt kérdés

Azt mondja a bezártság, a kimozdulás lehetőségének csökkenése miatt nem kívánja annyira a szexet mert ez a két dolog nála összefügg. Másnál is van ilyen, mit lehet ezzel kezdeni?


Bennem már felmerült az is, hogy velem van a hiba csak nem akarja elmondani.


2021. febr. 25. 06:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sok embernél lelkiállapot-függő a szexuális vágy. Nálunk mindkettőnknek betesz a járványhelyzet. A fokozott stressz, a fásultság, a bezártság és nem utolsó sorban: az összezártság. Egy egészséges párkapcsolathoz hozzátartozik, hogy nem vagytok 0/24 együtt a hét minden napján, hanem van külön életetek, jártok ide-oda, csináljátok a dolgotokat, stb. Na erre most eléggé beszűkültek a lehetőségek. Főleg, ha egy kis egérlyukba vagytok beszorulva.

Nekem a tél szintén be szokott tenni, a maga hideg, döglött hangulatával. Ellenben amikor úgy rendesen beüt a tavasz, szinte dübörög bennem az energia és a hormonok.

30F

2021. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ember függő. Van akit lelkileg megvisel ez a bezártság és ez kihatással van a libidóra is. Ha rám hallgatsz szimplán kommunikáljátok le rendesen. Kérdezz rá ,hogy tényleg erről van-e szó és ha bármi baja van veled akkor legyen őszinte. H tényleg nem te vagy a baj, akkor a döntés a tiéd, higy kitartasz-e így mellette, vagy neked ez nem elég és szakítasz. (Én elsőre azért nem arra a következtetésre jutnék, hogy megcsal, de mint látod itt mindenki magából indul ki :'D)
2021. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 vagyok, még egy kis kiegészítés:

ennek ellenére a szex egy jelentős örömforrás az életemben, szóval akármi miatt csökken a libidó, nem beletörődni szoktam, hanem általában a megoldási lehetőségeket keresem. szóval ha amúgy jó együtt, akkor nektek is ezzel kéne kezdeni, nem szakítással.

2021. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,

inkább üljetek le beszélgetni. Lehet, hogy lelkileg nagyon megviseli ez az időszak őt.

Én pl. pánikrohamokat kapok, amikor online órákon veszek részt. Nem tudok mit tenni, a covid óta pszichológushoz is járok ismét, mert folyton rosszul vagyok.

Sok embert megvisel ez az időszak, van akiket így, van akiket úgy.

Találjatok ki valamit, ami kikapcsolja picit, vagy meghozza a kedvét.

2021. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!