Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreznétek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek ha a barátnőtök a fura vágyairól meg fantáziáiról mesélne?

Figyelt kérdés
A barátnőmet pl izgatja a kádban szexelés, meg ilyen és ehhez hasonló gáz és nevetséges fantáziái vannak. És mikor nevettem mert azt hittem vicc akkor duzzogni kezdett. Én se mondom el neki hogy izgat az anál, mert tuti nem akarná, akkor ő minek dumál ezekről? Ti mit gondolnátok?

2021. febr. 25. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Többet biztos nem lesz ilyen gondod, hogy elmond neked bármit is. A parkapcsolat arról szól hogy mindent megosztotok egymással. 24L
2021. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Tesó elírtad a korodat. Néha én is 2est írok az 1 helyett
2021. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Bro' ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani, ha valaki a bizalmába fogad, megosztja veled a vágyaid, veled és nem mással akarja megélni te meg belegázolsz, gúnyolódsz rajta. Ezzel csak versz egy jó nagy éket közétek. Szóval te vagy a gáz, ne sértődj meg de tanuld még egy kicsit a női lélek rejtelmeit hogy kell ilyenkor reagálni.
2021. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy végre megnyílt nekem. De egy ilyen embert mint te... hát jól tarkónb...talak volna egy szaros péklapáttal ott helyben.
2021. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, érett felnőtt emberként örülnék neki, hogy beszélünk róla, ki mit izgat.

Nem kellemes érzés ha megnyílsz és kinevetnek. Neked ő többet nemigen fog, de remélem egyszer te is megtapasztalod, mennyire megalázó és kínos, ha így viszonyul hozzád az, akibe bizalmat tettél.

2021. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!