Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szoktak a férfiak más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak a férfiak más nőkre maszturbálni barátnő mellett is?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 09:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ez engem is érdekel mert elég sok olyan férfi maszturbált már rám akinek barátnője is van. :) L
2021. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Miért is ne? A lányok is szoktak más pasikra vagy esetleg lányokra 🤷‍♂️
2021. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Mert muszáj gyönyörködni a szép női testekben.
2021. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem vagyunk képmutatóak. Like the girls.
2021. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
majd ha felnősz megérted.
2021. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

1. Mert nagyon kanosak,

2. mert az önmegtartóztatást csak hírből ismerik,

3. mert igazán kedvelik magukat

4. mert megszokták már

5. mert instant sikerélmény

6. mert nagyon jól esik

7. mert így picivel könnyebb hűségesnek lenni.

2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Mert nagyon ritka az olyan barátnő aki szexuálisan megfelel és eléggé nyitott. Nem odaadóak, nem kezdeményeznek, általában fekszenek aztán kezdjé' velük amit akarsz, nem nyitottak az új vagy spontán dolgokra, nem szívesen csinálnak a normáltól eltérő dolgokat. Spontán szexről szó sem lehet fürdés meg fogmosás nélkül, stb.


Tehát ha neked jó lenne ha a feleséged egyszer szexi fehérneműben várna egy játékostorral hogy viccből megbüntessen, ez kb sosem fog megvalósulni egy átlag nő mellett. Ha pedig esetleg szólsz neki hogy Juliska nekem jó lenne ha használnánk egy bilincset akkor egyből perverz vagy és nem fog vonzódni hozzád.


Ezzel szemben maszturbációnál egyedül vagy a saját kis fantáziáidban, biztonságban, tuti sikerrel az akció végén.

2021. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

1. Mert nem szereted a párod annyira, hogy viszonzatlanul csak úgy szájjal kielégítsd.

2. Mert a stresz levezetésének egy bizonyos formája

3. Mert fájhat nyugodtan az asszony feje közben

4. Mert nem csikizem ezzel

5. Mert napjában többször is csinálhatom, én nem fáradok el az asszonnyal ellentétben....

2021. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne?

Ne játsszunk már gondolatrendőrséget.

2021. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

#8 Na jó, de mindezt úgy is csinálhatod, hogy maszti közben az asszonyra gondolsz. A fő kérdés, hogy miért más nőre vered?

Én leginkább azért, mert döntéseimet tekintve monogám vagyok (mind a megcsalás, mind a nyitott kapcsolat kizárt), késztetéseimet tekintve viszont nem, azok kezelésére pedig nem az elfojtást tartom a legegészségesebb megoldásnak.

Másrészt más nőkről jobb anyagot találni. Még ha csináltok ilyen-olyan személyes videókat, fotókat, egyrészt nem lesz túl jó minőségű, másrészt nem meríthetsz belőle újdonságélményt és ötleteket. Valamikor emiatt direkt olyan nőkre keresek rá, akik hasonló alkatúak, kisugárzásúak, mint a párom.

2021. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!