Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan egyeztek bele a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyeztek bele a szexuális együttlétbe?

Figyelt kérdés

Alapvetés az, hogy a nem az nemet jelent közben is. Olvastam itt néhány kérdést, meg a legújabb társadalmi szabályozó mozgalmakról.


Szóban mit mondtok? Biztonsági kamera? Hangfelvételen járultok hozzá? Írott szerződéssablon? Blokkláncalapú okosszerződés? (utóbbira van példa, az nem vicc...). Meg ne is vicceljük el.


Ha közben akartok VALAMIRE vagy az egészre nemet mondani, mit mondtok/tesztek? Hogy ne utólag legyen probléma. Akit utólag oktalanul megvádolnak az megtudja védeni magát, aki meg erőszakol arra rá lehessen bizonyítani könnyedén, akkor is, ha kapcsolatban történt az eset.


Hogy reagál a másik fél? Ha probállkozik meggyőzni akkor az már erőszakaskodás? Vagy megérti egyből, hogy nem akarjátok?



2021. febr. 27. 10:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Geccire cringe amirol irkaltok, haggyatok mar abba baszki
2021. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

Magyarországon szerencsére még cringe, de ez már a szomorú valóság, kicsit nézz utána a témának.

2021. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Legalfling app. Nézz utána pl. De van több is
2021. febr. 27. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:

A legalfling megszűnt. Utánanéztem, igazából nulla megoldása van arra, ha ott és akkor vagy közben meggondolja magát bármely fél az együttlét bármely pontján, bármilyen esemény előtt / közben.


Nem tartom életszerűnek, hogy tömegek vennék igénybe egyébként sem. Aki ennyire komoly reális esélyt lát arra, hogy "bemeetoozzák", az szexeljen kamerák előtt, erről beleegyező nyilatkozatot aláíratva. Átlag Elemért 3 műszakos gyári munkásként 4 gyerekkel a háztartásában nem valószínű, hogy Aranyásó Ludmilla bíróság elé cibálná busás kártérítés reményében 15 évvel később. Vagy nem is tudom, hogy tényleg átlagos vagy annál valamivel magasabb színvonalon élők esetében mennyire tűnne reálisnak a veszélye annak, hogy egy férfit utólag jogtalanul ilyennel vádolnának meg, és ennek következménye is volna, ha nincs bizonyítéka az ellenkezőjére.

2021. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, azt levették valamiért a Playystore-ból, de ettől még letölthetsz hasonlót. Ezt se értem miért szüntették meg, miért nem lehet külső appként letölteni
2021. febr. 28. 02:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Mintha olvastam volna valamit a sztoriról. Azt hiszem a bíróságok nem ismerik el az appot, felesleges az egész. Talán ez az egyik fő oka, hogy el is tűnt.
2021. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!