Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori az olyan fiú akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az olyan fiú akit zavar hogy ha oralisan elégitik ki? És nem is izgatja és nem is élvez el?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem gyakori. De van. Nekem volt egyszer egy ilyen pasim. Én kellett rá eroltessem gyakorlatilag ha le akartam szopni 🤣🤣🤣
2021. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka.
2021. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én jobban szeretek dugni, az orális dolog se vetem meg azért
2021. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem már volt benne részem és nyilván nem zavart, élvezés is volt a végén, de nem izgat annyira. Mármint ha a nő akarja tőlem csinálja, de engem annyira nem vonz ez a dolog, és nem is nagyon szoktam szorgalmazni hogy legyen. Jobb szeretek adni
2021. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka, de volt nekem is olyan ismerősöm, aki nem szerette.
2021. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Engem sose zavart,ha le akart szopni egy csaj.
2021. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!