Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésben szenvedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlésben szenvedek régebben úgy közösültem hogy előtte orálisan kielégítettek és után bírtam sokáig de ha most elmegyek akkor utána nem áll föl Mitől lehet? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapig cigiztem attól lehet ? de már leszoktam vagy 2 hete róla

esetleg valami nagyon jó tipp hogy tovább bírjam ? alkohol nem segít próbáltam próbáltam már egy csomó gumit egyszer 2-3 percnél tovább nem bírom



2015. nov. 8. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán lassíts! Vedd lassabban a levegőt, ne lihegj és ne arra gondolj h hű de jó, mindjárt végem, hanem koncentrálj a párodra!
2015. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy egyszerűen erre képtelen vagyok mert ha önkielégítést végzek az nagyon hosszú de ahogy elkezdjük az előjátékot én már ott nagyon be vagoyk indulva és ne tudom magam fékezni.. :(
2015. nov. 8. 12:46
 3/3 anonim válasza:
Figyelj ez van élvezd ki hogy nyomhatod belé ameddig birod
2015. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!