Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek azt jelenti a "kémia"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azt jelenti a "kémia", hogy szexuálisan vonzónak tartja-e a férfit?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom nőktől azt, hogy helyes, jószivü, kedves, megértő, szimpatikus, de nincs meg a kémia.

Barátnak jó, de nem feküdne le vele illetve kizárja a párkapcsolat lehetőségét erre hivatkozva.



2021. febr. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2021. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Általános nyelvezetben igen.

Biológiailag meg alapvetően az érzékszerveinkre utal.

Innen erednek a szeretem a bőröd illatát meg hasonló dalok is.

Meg miért vagy oda érte mikor a pulcsiján érzed az illatát stb.

2021. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Volt olyan pasi akinek az illatátol úgy bindultam hogy pár perc elég volt az orgazmushoz.

De volt olyan aki jó pasi volt de nem müködött köztünk a dolog.

2021. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban igen de személyre szabva már más. Nem az a kémia hogy "uh kockahasú, gyere rám" hanem hogy ha hozzám ér az kellemes, bújnék hozzá, imádom az illatát, "olvadok" a mosolyától, imádom ahogy nevet... Ilyesmi finomságok. De végülis igen az, hogy beindít e
2021. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy álszent képmutató duma ennyi.
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5ös szívem ezt kifejtenéd? Egyáltalán nem az. Csak összegző. És semmiképpen sem álszent. Ismered a szó jelentését egyáltalán? Szimplán csak azt mondanám, hogy kedvesebb! Vagy te jobban örülnél annak, ha azt mondná neked valaki, hogy "bocs drágám, de nem hogy nem nedvesedek be tőled, egyenesen kiszáradok"?!
2021. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!