Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Hogyan néz ki számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan néz ki számotokra egy igazán kívánatos pénisz?

Figyelt kérdés
Leírnátok kérlek és részletesen, hogy milyen pénisz az amivel egész nap eljátszanál 🙂

2021. márc. 1. 06:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Átlagos méretű, arányos makk, szőrtelen vagy borostás, ápolt, tiszta, kemény, nem körülmetélt, eres
2021. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha már a kérdésre normálisan nem válaszoltak, azt legalább beismerték, hogy mindnek nagy kell (minimum 16cm). Legalább a "nem fontos a méret" kamu duma most elmaradt.
2021. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért kellett leszólni a 4est. Nem akar első alkalommal már terpeszteni egy idegennek, hanem majd csak akkor feküdne le vele mikor kellően megismerte. Én ugyanezen az állásponton vagyok férfiként. Nincs ebben semmi kivetnivaló szerintem.
2021. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
#13 Ahhoz hogy valakit megismerj nem elég 1 hónap!
2021. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

#12

"Ha már a kérdésre normálisan nem válaszoltak, azt legalább beismerték, hogy mindnek nagy kell (minimum 16cm). Legalább a "nem fontos a méret" kamu duma most elmaradt."


Egy hüvely mérete 10-12cm. Akkor miért kellene a nagy?

Teljesen mindegy hogy 12cm,vagy 25cm ha valaki nem tudja használni úgysem lesz jó a szex. Egy érett nő tisztában van ezekkel, egy kislány csak álmodozik és azt gondolja a nagy a jó. Nem kell általánosítani!

2021. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#13 Kár a gőzért drága! Már elszóltad magad hogy könnyűvérű vagy, mostmár nem mosd magad!!!
2021. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Ki mondta hogy 1 hónapot kellene várni? Exemre is fél évet vártam onnantól hogy ki lett mondva hogy együtt vagyunk. És tudod nagyon megérte. Ennyi idő alatt szépen lassan haladtunk előre es megismertük egymás személyiségét és testét is és akkor jött a szex is mikor már mindketten nagyon vágytunk egymásra. De ez én vagyok. Mindenki más, valaki az utca közepén is simán f*szra kapná bármelyik nőt, én nekem ez nem megy. Nekem érzelmek kellenek hozzá hogy valakit ágyba vigyek. Engem egy sima vonzó test nem hoz lázba, tudom közhelyes már, de nekem a belső tényleg fontosabb, a külső se elhanyagolható de az csak másodlagos. És így legalább kiszűröm a r*bancokat is akikre semmi szükségem nincs.
2021. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%
Egyenes eres metélt szép formás makkal
2021. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel a mérete. Aki nem tudja elfogadni, hogy én a jellemére vagyok kíváncsi, mennyire megbízható, az soha nem fog velem lefeküdni mert egy felületes éretlen pöts. Nem kell nagy méret, annak inkább nem örülnék, átlagos is fájt az exemmel. 12-14 centi bőven elég de ha akit szeretek kiderül hogy nagyobb van, azzal se szakítok, ha kisebb akkor sem mert kivártuk azt a pár hónapot és már megismertem, megszerettem
2021. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!