Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is észrevette, hogy, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy, ha nem konkrétan kérdeznek rá a pénisz méret fontosságára, akkor őszinte választ kapnak?

Figyelt kérdés
Mindig jön a "nem fontos a méret" és társai kamu dumák, de az ilyen kérdéseknél, mint ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. ahol nem konkrétan a méretre kérdeznek rá, azért csak beismerik a nők, hogy nagy kell nekik. Ha méret kérdés van, akkor mindig "nem számít", "jó a kicsi is", stb baromságok. De, ha milyen a jó pénisz kérdés van, ott mindig kiderül, hogy legyen minimum 16cm.

2021. márc. 1. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi a farkad, kevés vagy, ki fog nevetni a csaj, ki fog kötözni és beduin pásztorokkal fogja az orrod előtt farkaltatni magát, és egész életedben ezt fogod hallani.

Ezt szeretted volna hallani?

2021. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek van egy ideális méret, az nem azt jelenti hogy egy kisebb méretűvel ne élveznénk a szexet vagy nem jönnénk össze vele
2021. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én azt vettem észre, hogy a való életben ez soha, szóba sem került. Itt, van egy két idióta, veled az élen, aki állandóan ezen rugózik, de ennyi.
2021. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
#3, milyen igaz :), egyik nő sem fogaja lemérni vonalzóval, hogy mekkora
2021. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Látom ma is propagálni akarod a nők a nagyot szeretik téves nézeteid egy újabb álkérdésbe csomagolva.

Amúgy meg... a pasik általában 2-3 cm-vel többet mondanak. A férfiak meg nem válaszolnak ilyen kérdésre, mert tudják hogy lényegtelen egy nőnél sem lesz vonalzó.

2021. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Továbbra se értem, hogy lehet farokmérettel csajozni. Kicsapjátok az asztalra randi alatt? Nekem nagy farkam van, jó is vagyok az ágyban (akkor megyek el, amikor én akarok), de amúgy nem vagyok egy kifejezetten jóképű srác. Nehezen jövök csajjal össze. Igaz, ami igaz, csak akkor lesz szakítás belőle, ha én akarom (30F).
2021. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Amit linkeltél, abból is látszik, hogy a nők nem pörögnek a farok méreten. A hozzád hasonló teljesen átlagos pasik vannak többségben, és soha nem merül fel az ágyba kerülés előtt, hogy mekkora, hacsak nem szexkapcsolat, sőt 16 cm fölöttit a nők 80%-a életében nem lát. (A fiúk hazudnak, a lányok nem méricskélnek.)
2021. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#1 Ennek köze nincs a kérdésemhez, de nem baj.


#3 Velem az élen :D Hogyne. Ahhoz "kicsit" több kérdésemnek kéne lennie, de nem baj :D

2021. márc. 1. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt az átlagos méret jött ki, nem az átlag feletti.

Ami azt is jelenti hogy evolúciósan összepasszol az átlagos nő az átlagos férfival.

Annyira nyomják azt a képet hogy a nők jóval az átlag méret feletti péniszt kedvelik, hogy azt próbálják elhitetni hogy csak a férfiak 10-15% jó a nőknek meg a lovak meg a szamarak.

Szerintem az átlagos méret tökéletesen megfelel a nők 80-90%-nak, amennyiben egy érett, magabiztos férfi akit szeretnek.

Biztos van 10-20% a nők között akik átlagostól eltérő mérettel rendelkeznek, nekik azokat a férfiakat kell megtalálni akik szintén átlagostól eltérő mérettel rendelkeznek.

2021. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan hogy ÁTLAG !!!

Ha az egyiknak 10 centi, a másiknak 20 akkor mi van, senkinek se lesz átlag mert ugyanaz marad mindkettőnek.

2021. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!