Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az alkalmi sexről és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alkalmi sexről és annak rejtegetéséről kérdeznélek Titeket.Mennyire titok?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, adott most egy stabil kapcsolatotok, és egyikőtök sem lép félre, mert minden ok. Ezt megelőzően viszont szingliként (csak akkor), volt jópár egyéjszakásotok, ami nem bűn. Aztán jött az igazi, minden klappol. Ebbe a kapcsiba viszont úgy mentetek bele, hogy magatoktól elmondtátok az elején, h 3 partneretek és egy db alkalmi sexetek volt azelőtt. Aztán kiderül egy véletlen folytán, h nem így volt. Ti továbbra is tartanátok az eredeti sztorit, vagy vállalnátok az igazi mennyiséget? Most nem arra hegyezném ki h gáz az egyéjszakás, mert nem, egy bizonyos határon belül. hanem a partner most azt gondolja, bődületesen sok volt. Ebben az esetben elmondanátok az igazat, vagy hagynátok ebben a tudatban inkább, még ha szakít is 4év után, csak azért, h nehogy csorbuljon a saját magatokról kialakított kép? Még ha a valóság lényegesen kevesebb az általa most feltételezettnél, de több az általatok mondottnál? Szeretitek a pasit és ő is titeket. Elmondanátok az igazat, ha ez mentené meg a kapcsolatot? Ne bunkó válaszokat adjatok, h semmi közöd meg hasonlók. Csak hogy hogyan döntenétek egy ilyen szituban. Köszönöm, ha valaki értelmesen és indulatmentesen válaszol.

2021. márc. 1. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Figyu, kicsit kusza ez az egèsz de szerintem nem mond el neki ha az elejèn nem tetted ès kapcsolatban minden okê.

Lehet jobb ha ezt a rèszt nem tudja így nem fáj vagy nem kezd el gyanakvòan, bizalmatlanul állni hozzád.

Ha engem ezek a dolgok pl felzaklatnának ès agymenèseim lennènek tőle, nem akarnám tudni. De èn teszek a multra, mondtam a páromnak az elejèn hogy èn megkúrtam minden nőt aki bejött ès megállta.Mert szinglikènt mi a bánatèrt ne tettem volna, ès egy nő is mièrt ne tennè. Mondja el ő is amit úgy gondol el kell mondania ès kèsz.


Èn ergo ezt javasolnám neked mint pasi.

33/F

2021. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bevallanám a valós számot, amit vagy elhisz a kamuval indítás után, vagy nem. A 'vagy nem'-ért sem tudnám hibáztatni. Elmondod, mi volt az oka annak, hogy 4 év alatt egyszer sem gondoltad úgy, hogy - ha neki lényegesek "a számok" - akkor elejét vedd egy lebukásnak, és elmondd, hogy 'tudod, hogy a legelején egész mást mondtál, sajnos nem tudtál kellőképpen bízni benne, de ez hiba volt, és azt szeretnéd, ha tőled tudná az igazat, miszerint ennyi / annyi kalandod volt a komoly kapcsolatok utáni időszakokban. Ez alapján tud dönteni, hogy neki belefér-e vagy sem, illetve hogy hogyan értékel egy ilyen "gyónást". Azt gondoltad, hogy szakított volna veled, ha az igazat tudja? Vagy hogy most fog, ha elmondod?

Mindenképpen "vallanék", még ha sokkolnám is ezzel, mert igényem van rá, hogy e n g e m ismerjen, szeressen és fogadjon el a másik a gyarlóságaimmal együtt (a kezdeti bizalmatlanság is egy ezek közül, ahogy a későbbi gyávaság is), ne egy képzelt ideált, akit "helyettem" szerethet. 40N

2021. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De most azt gondolja, nagyon sok volt. Pedig csak hét, és mivel azt gondolja h fúvel fával csináltam, szakítani fog.
2021. márc. 1. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ha pasi lennék, a hazugság és az évekig titkolózás jobban fájna és zavarna, mint a "darabszám".

Ha azt gondolja, hogy fűvel-fával, akkor vagy még mindig nem ismer (minek van veled...?), vagy alacsony az önbizalma (dolgozzon rajta!), vagy marhára nem bízik többé benned (minek van veled...).#2 voltam

2021. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért kell rugózni a másik múltban ha a jelenlegi kapcsolatban minden rendben.


Elmondta hogy őt miért zavarja ennyire? Vagy miért számít egyáltalán?

Én itt keresnem a problémát és a megoldást. Azért szakítani mert x ember volt előtte... nem túl értelmes és átgondolt dolog. Mindenkinek van múltja.


Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol a másiknak számomra felfoghatatlan mennyiségű partnere volt előttem de azon túl hogy rácsodálkoztam pont nem érdekelt a dolog, semmit nem számít.


Ha őt ennyire zavarja akkor miért kellene elmondani neki a konkrét számot? Változtat valamin? Hazudni nem hazudnék ha megkérdezi, de mivel ezen már túl vagy, én nem firtatják a dolgot. Pláne ha ez szakító ok nála. Biztos hogy ez lenne az igazi ok? Nem pedig az hogy eleve kamuztál erről ?

2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre senki n válaszol. Van egy kérdés mellébeszéd nélkül a körülmények ismeretében. Elmondanád vagy sem?
2021. márc. 1. 19:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám, le is írtam.......

Én is otthagynálak ennyi ésszel, kamugép

2021. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy félreértést hagytam elhinni. Belementem, hogy azt gondoljátok, én vagyok a lány. Én a fiú vagyok, és így kérdeztelek titeket, lányok. Sajnálom a félreértés megerősítését. A barátnőm teszi ezt.
2021. márc. 1. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:

4 év után mi a szarért nem tudod elmondani neki hány nőt dugtál meg? Már ígyis úgyis tudja hogy hazudtál neki, akkor mentsd a menthetőt és legalább most legyél őszinte...

hány éves vagy 13?

2021. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Félreérted kilences. Én a fiú vagyok, de a partnerem hazudta el a bulit. Erre vonatkozott a kérdésem is. Én nem hiszek neki, ő tagad mindent.
2021. márc. 1. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!