Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az alkalmi sexről és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alkalmi sexről és annak rejtegetéséről kérdeznélek Titeket.Mennyire titok?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, adott most egy stabil kapcsolatotok, és egyikőtök sem lép félre, mert minden ok. Ezt megelőzően viszont szingliként (csak akkor), volt jópár egyéjszakásotok, ami nem bűn. Aztán jött az igazi, minden klappol. Ebbe a kapcsiba viszont úgy mentetek bele, hogy magatoktól elmondtátok az elején, h 3 partneretek és egy db alkalmi sexetek volt azelőtt. Aztán kiderül egy véletlen folytán, h nem így volt. Ti továbbra is tartanátok az eredeti sztorit, vagy vállalnátok az igazi mennyiséget? Most nem arra hegyezném ki h gáz az egyéjszakás, mert nem, egy bizonyos határon belül. hanem a partner most azt gondolja, bődületesen sok volt. Ebben az esetben elmondanátok az igazat, vagy hagynátok ebben a tudatban inkább, még ha szakít is 4év után, csak azért, h nehogy csorbuljon a saját magatokról kialakított kép? Még ha a valóság lényegesen kevesebb az általa most feltételezettnél, de több az általatok mondottnál? Szeretitek a pasit és ő is titeket. Elmondanátok az igazat, ha ez mentené meg a kapcsolatot? Ne bunkó válaszokat adjatok, h semmi közöd meg hasonlók. Csak hogy hogyan döntenétek egy ilyen szituban. Köszönöm, ha valaki értelmesen és indulatmentesen válaszol.

2021. márc. 1. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyáltalán miért számítanak a számok nálad? De komolyan érdekel, mi jelentősége van?
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Kérdező. Régi a kérdésed, látom. Én 41éves nő vagyok, és kb tíz évvel ezelőttről van egy saját sztorim a témádban. Ha gondolod, írj és megosztom veled.
2021. márc. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12es, szívesen venném a storydat, köszi.
2021. ápr. 1. 06:38
 14/17 anonim válasza:
100%

12es vagyok. Az én történetemnek utólag számomra van tanulsága, az hogy te mit teszel, a te döntésed.

Házasságom előtt volt néhány alkalmi kapcsolatom is. Nem qurvaságból, hanem mert akkor és ott ezt akartam. Ha a férfiak teszik ezt, nem gond, de ha mi nők, akkor elítélnek minket. Ez az általános gondolkodás. Amikor férjhez mentem, nyilván kaptam erre vonatkozó puhatolózó kérdéseket, és én úgy döntöttem, nem mesélek ezekről, azt mondtam, nem voltak ilyen kalandjaim. Egyszer két éves házasságunknál barátnőmmel iszogattam otthon, a férjem még dolgozott. Emlegettük a múltat, vihorásztunk. Hazaért a férjem, kérdezte mi ez a jókedv, és a hülye barátnőm azt találta mondani ittasan, hogy épp kibeszéltük az egyéjszakás kalandjainkat. Majd észbe kapott és hozzátette, vagyis az enyémeket, mert a te feleséged egy szent volt mindíg. De a hangsúly elárulta, hogy kamuzik. Párom nem szólt rá semmit, de éreztem hogy baj van. Két nap telt el, amire előhozt ezt, és megkérdezte, mi az igazság. Természetesen tagadtam, hiszen korábban már kimondtam hogy nem volt ilyen. Ettől kezdve őrült módon féltékeny lett, minden lépésemról tudni akart, ilyen elótte sosem volt. Leribizett, elviselhetetlen lett, sokat veszekedtünk. Egy hónapig tartott ez, majd átment kedvetlen, csendes duzzogásba. Azt gondoltam, lassan elül a vihar, de tévedtem. Két hónap után hazaköltözött, azt mondta, nem akar már, nem akar egy hazug nőt. A részletekkel nem untatlak, de tényleg nem akart visszajönni. Egy hónap különélés után úgy gondoltam, nincs veszítenivalóm, és elmondtam neki mindent a korábbi alkalmi kapcsolataimról. Egy hét múlva felhívott, és megkérdezte, hazajöhet e. Hazaköltözött. Nem mondom hogy felhötlen időszak jött, de átvészeltük. Azt mondta, nem az a baja hogy volt ilyen idószakom, hanem hogy hazugságban tartottam. És hogy arra gondolt, sokkal több ilyenem volt. Helyreállt a béke, és mai napig együtt vagyunk. Én azt mondom utólag, ha együtt élsz valakivel, szeret és bízik benned, megérdemli az igazságot. Ezért fog továbbra is is bízni és hinni ni neked. Mondd el neki amit titkolsz, könnyebb lesz mindkettőtöknek.

2021. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12es ez jó kis tanmese is lehetne. Amikor eltitkoltad előtte, az miért volt? Más dolgokban is becsaptad? Volt hogy megcsaltad? Mindezek utan maradéktalan a bizalma szerinted feléd?
2021. ápr. 2. 23:18
 16/17 anonim válasza:
12es vagyok ismet. Nem csaltam meg soha, okot sem adtam semmivel a feltételezesre.Volt amiben nem mondtam igazat, de az vesse ram az első követ, aki nem tett még ilyet. Azért titkoltam el az alkalmi ügyeimet, hogy ne gondoljon rólam rosszat. Ott toltam el, hogy amikor már el kellett volna mondani, akkor sem tettem. Van az a pont, amikor fel kell adni,mert megalazó lehet, hogy a nyilvanvalórólól is tovább hazudunk. Amikor a masik már ragörcsöl erre, meg kell nyílni és hagyni leülepedni. Utólag megértem a párom, mert már tudom hogy a hazugságaim bántották, nem a történések. Azóta ez már soha nem téma,szerintem új értelmet kapott és magasabb szintre lépett a kapcsolatunk. Hozzá kell tenni, mindíg őszinte vagyok mar vele. És érzem, hogy ő is velem.
2021. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
12es. Én a pasi vagyok, és nagyjából a férjed helyében érzem magam. Nem gondolom h egy kapcsolat kezdetén vallani kell az ilyen témában, de azt igen, hogy ha kérdésként felmerül, és érett felnőttek vagyunk, beszélni kell róla. Az én párom folyamatos ellentmondásokba keveredik, egyszer ezt, egyszer azt mond, sikít róla h hazudik. Csakhogy ő mást és másnak is hazudott már, durva dolgot is. Nem bízok benne és nem tudok hinni neki. Úgy érzem, folyamatosan átver. Nem z a lényeg hogy szabadosabb életet is élt, hanem hogy nem érek neki annyit, hogy elmondja, ha már eljutottunk idáig. Akkor tudnék neki hinni újra, mert látnám, hogy őszinte velem. De ő erre képtelen, veled ellentétben. És ezért egyre jobban távolodok tőle.
2021. ápr. 6. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!