Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában tényleg egyre több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában tényleg egyre több a fiatal fiú idősebb nő közötti szex? F24

Figyelt kérdés
Chat oldalon egyre többször hallom mostanában meg mondják nekem is,hogy az utóbbi időben egyre jobb ez a huszonéves fiú és nála 20-25 évvel idősebb nő felállás szex terén.Ez most mennyire igaz?

#szexualitás #nő #heteroszexualitás #fiatal fiú idősebb nő
2021. márc. 2. 15:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy szerintetek ez mitől lehet?
2021. márc. 2. 15:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lazábbak a mai èrettebb nők mert ők is egy ujjabb generáciòs nők.

Egyre jobban adnak magukra ès igyekeznek hosszabban fentartani a fiatalos èletvitelt, külsőt vagy nem tudom hogy nevezzem.

A fiatal pasik is hamarabb vetnek szemet rájuk így a kèpessègeikkel tisztába lesznek.

Szerintem.

2021. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jah, 33F

..ès volt 20 èves koromban jòval idősebb szeretőm.

Iszonyat dögös volt ès a fia kb velem egy idős volt.

2021. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadottabb lett, így többen fel merik vállalni. Ezáltal még inkább többnek tűnik
2021. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Manapság sok 50-es is még jól néz ki.

2021. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A huszonéves általában 25+-os, a nő pedig 40+-os, általában ez a gyakori, de persze vannak ettől eltérő korkülönbséges kapcsolatok is.A 2-es válaszolóval teljesen egyetértek. Nő vagyok, 40+-os, és tudom,hogy mennyivel közelebb állok gondolkodásban/mentalitásban a gyerekem korosztályához mint a szüleim hozzám, ahogy külsőre/alkatra/öltözködésre szintén.

Ez persze messzemenőkig nem azt jelenti,hogy egy korkülönbséges kapcsolatban eszembe jutna,hogy akár a gyerekem is lehetne az illető. Szó sincs ilyenről, ahogy anyakomplexusról sem a másik oldalról.

2021. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Az ok az, hogy manapság sokkal több idősödő szingli nő van, mint mondjuk 30 éve. Akkoriban hamar rásütötték az ilyen hölgyekre a "fapicsa" jelzőt.
2021. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is adódott már néhány lehetőségem hogy 40+ nővel legyek de egyszerűen nem merek szexelni nővel/lánnyal
2021. márc. 3. 07:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egy szórakozóhely láttam egy kb:18 év körüli fiút egy olyan 50 év körülinek kinéző nővel !

A nőn látszottak a kezdetleges ráncolódások , tehát már igen csak kezdte elveszíteni a szépségét s alakját,valamint a fogai sem voltak már a legszebbek !

Azt nem mondom , hogy nem volt ápolt , de eléggé látszott rajta a kora , de ennek ellenére egész este azzal a fiatal fiúval táncolt és sokat csókolóztak egymással !

Hogy aztán az a fiatal fiú mit szeretett abban az idős nőben , nos fogalmam nincs !

2021. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 18-50 év közötti korkülönbség akár külsőre, akár értékrendben/életszemléletben nagyon különböző/sok(k)

Tudjuk,hogy ezek a korkülönbséges kapcsolatok csak ideig-óráig működnek, nem tartós párkapcsolatok. Mindenki, aki ilyenbe érett/idősebb belemegy, valahol beleilleszti az életébe, vagy a kíváncsiság által vezérelten, vagy mert túl van egy komolyabb kapcsolaton,esetleg él egy kezdeményezés által adott lehetőséggel, vagy egyszerűen szexhiánya van amit így pótol. Nincs ezzel baj amíg a józan ész határain belül teszik nem alázva meg esetleg egy másik felet,, és kellő intelligenciával rendelkeznek ennek a nem éppen megszokott helyzetnek a kezeléséhez.

A 9-es által írt történet viszont számomra /40+-os nő/ már nagyon nem elfogadott, több okból sem. A srác nagyon fiatal, a nő pedig nagyon idős Hozzá. Számmora visszatetsző az amikor egy discóban, vélhetőleg tiniként öltözve, csókolózik. Nem vagyok előítéletes, nekem is volt korkülönbséges kapcsolatom...de ilyet soha, de soha...

Tehát...tudni kell hol a határ..

2021. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!