Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy itt minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt minden férfi szeret nyalni?

Figyelt kérdés

Elég sok tapasztalatom van már, nagyjából 15-20 férfival volt kapcsolatom ameddig meg nem állapodtam. Unalmamban feljöttem ide, és minden erre a témára irányuló kérdésnél csak olyan válaszokat látok, hogy mindenki nagyon szeret nyalni. Na most ez vagy hazugság, vagy az eddigi összes férfi akivel voltam balszerencsémre a másik tábort erősíti. Nagyon szeretem ha nyalnak, másképp nem is tudok elélvezni (ezért is vettem magamnak egy satisfyert, ez nagyjából imitalja a nyalást) de a férjem havonta 1* hajlandó kinyalni, akkor is olyan mikor mész már el sóhajokkal.

Szóval, mi most az igazság ? Tényleg ennyien szerettek nyalni, vagy ez is csak egy péniszméret szerű kamu?



2021. márc. 2. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretek
Nem szeretek
Néha szeretek
Attól függ, hogy milyen kedvem van
55 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretek, hanem imádok.
2021. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Fura az élet. A feleségem szereti, ha nyalják, de ha választhat, inkább dugni szeret. Inkább én szoktam kezdeményezni, mert én viszont szeretem csinálni.


Bár lehet, hogy azért szeretem ennyire csinálni, mert amúgy ő nemigen kéri sosem.

2021. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen következtetést nem szabad levonni a GY válaszadóiból. Nagyrészt unatkozó, önbizalomhiányos tinédzserek, különösen ebben a témában
2021. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Jó a meglátásod, nekem is vannak fenntartásaim a hozzászólások valóságtartalmával kapcsolatban.
2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg van benne valamit amit írsz, mivel itt körülbelül tízből kilencen azt állítják, hogy szeretnek nyalni és a valóság pedig mást mutat. Több nőtől hallottam már, hogy egyáltalán nem szeretett nyalni az akivel együtt voltak vagy az eddigi pasijaik.


Alapvetően szerintem itt ezen az oldalon azért tűnik olyan soknak azon férfiak száma akik szeretnek nyalni, mert olyanok is válaszolnak akik még soha nem csinálták és csak elképzelik. (Nem azért írom, mert nem lenne jó dolog, csak szerintem ez lehet a dolog háttere mögött.)


Én például kimondottan szeretek. Volt pár olyan lány már az életemben akivel volt ilyesmi és soha nem éreztem, hogy kényszer lenne, vagy csak muszájból tenném meg. Szerintem, ha igazán kívánod a másikat akkor minden testrészét nyalnád és akarnád..


F

2021. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem szeretem csinálni, nem is szoktam csak egészen ritkán.


31F

2021. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Én együtt se lennék olyan nővel, aki nem szereti ha kinyalják. Mert ugye erre is van példa. F
2021. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kinyaltam a barátnőm, mert szerette és imádtam a punciját ízlelgetni.

F35

2021. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Én kivételesen utálnám ezt megtenni, de pl.: női talpat szívesen nyalnék.
2021. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Noren1989 ***** válasza:
100%

Btw, talán azok reflektálnak a legtöbb nyalós kérdésre, akik szeretnek.

Mondhatni, hogy megszólítottként érzik magukat, ahogy most is.

2021. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!