Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi szeret a szabadba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi szeret a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
A párom állandóan ezt csinálja, akár a természetben, de akár csak egy kevésbé városi részen vagyunk. WC-ért Ő még nem fizetett, ha csak pisilnie kellett. Egyrészről megértem, hogy egy férfinek ez nem nagy ügy, csak egy cipzár és már mehet is. Másrészről viszont illetlenségnek tartom. Beszéltem vele erről, de azt mondta Ő nem szereti tartogatni, ami igaz, hogy nem csak pár cseppet szokott pisilni. Nem szeret fizetni a koszos WC-ért, ami már fura, hiszen bent is pisilhetne a piszoárba. Ez a férfiaknál szokásos?
2019. jan. 20. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen , olyanok mint a kutyák szeretnek területet megjelölni hogy ott jár Béluka 😂😂😂
2019. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha az megnyugtat, az enyém is ezt csinálja.
2019. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként írom hogy illetlenség, főleg ha forgalmas helyen áll be üríteni és mondjuk látják nők is. Ez nem helyes! Gondoljon bele hogy mit szólna ő ehhez, ha lenne egy lánya és annak férje ugyanezt csinálná nálatok az udvaron. Le kell szoknia erről, csak csövesek meg alkoholisták csinálnak ilyet.
2019. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Valahol irígylem a gátlástalanságát.
2019. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Amugy a nők is tudnak így pisilni mint a ferfiak csak kell venni hozza olyan tölcsért 😂😂
2019. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én például inkább bent pisilek ha van lehetőség, mint kint. Főleg hogy utána kezet is akarok mosni, nem úgy fogdosni mindent...
2019. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Ha csak tehetem wc-n és én sem bírnám kézmosás nélkül egyébként is kicsit tisztaság mániás vagyok.

23/F

2019. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem pisilohelyeim vannak a lakhelyemen. Ebyem az egesz varos
2019. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanam, hogy szeret, de az en baratom sem fizet erte. Inkabb keres egy nyugodt helyet, ahol nem latjak.
2019. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Kultúrált körülmények között inkább a wc, de amikor csak egy koszos, teliszart wc jutna, vagy még az sem akkor marad a természet. Természetesen elvonulva a nagyvilágtól egy bokor, fa vagy valami mögé, közönség előtt amúgy sem megy.


Régen a diszkóban se mentünk el vizelni, mert undorító volt. Inkább elsétáltunk valami kihalt utcába, közben még a fejünk is kiszellőzött legalább. Good old days...

2019. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!