Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Miért irigylitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért irigylitek a puncitokat a férfiaktól? Miért nem vagytok hajlandóak csak úgy dugni ha valaki bejön nektek? Sportszerűtlenek vagytok, mi persze tálcán kínáljuk a botot.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 07:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert érzelmek nélkül nem tudok lefeküdni senkivel.
2021. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért irigylem a lakásomat másoktól, amikor hagyhatnám, hogy beköltözzön hat hajléktalan?

Miért irigylem a pénzemet másoktól, amikor az összeset szétosztogathatnám?

Miért irigylem az egészségemet, amikor odaadhatnám a szerveimet, a hajamat másoknak?

Nagyjából ennyi értelme van annak, amit kérdezel.


Mindig olyan típus voltam, akinek szerelem kell a szexhez. Nem mindenki ilyen - mondjuk tőlük is ostobaság lenne elvárni bármit - de én egyszerűen testileg nem is vágyom a közelségükre.


Semmi irigység nincs abban, hogy a saját vágyaimat teszem előtérbe. Nem fogok olyat tenni, ami engem rossz érzéssel tölt el. Az, hogy én élvezzem a szexet az általam választott partnerrel (vagyis a párommal) a legfontosabb, az, hogy te mit szeretnél, pont nem érdekel. Felőlem holnap leeshetne a farkad, az se érdekelne.


A férfiak se mind olyan ostoba ösztönlények, mint te, hogy mindegy ki, csak valaki végre feküdjön le velük. Viszont a tálcán kínálgatók miért nem keresik meg egymást? Végül is leszopni bárki le tud téged, már ha ennyire, de ennyire kínálgatod magadat.


El se tudom képzelni mekkora egód lehet ahhoz, hogy felháborodjon azon, hogy nem fekszenek le veled.

25/N

2021. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert még nem ismerik az én répámat :)
2021. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Én simán benne vagyok egy jó szexben. Ha bejön a pasi és úgy alakul. Nem sajnálom én senkitöl 35nő
2021. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom ki az a "mi", de én max a páromnak kínálom tálcán a botom.


Amúgy rém egyszerű a válasz: az állatvilág mérhető százalékábam a hímek célja minél több nőstény megtermékenyítése, a nőstények viszont igyekeznek a legéletképesebb(nek látszó) hímtől utódokat nemzeni. Attól még hogy mi időközben két lábra álltunk és feltaláltuk a betonkeverős autót, a gouda sajtot meg a gyakorikérdések.hu-t, a régi ösztönök nem múlnak el teljesen nyomtalanul.

2021. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!