Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, Ti is meglepődnétek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Ti is meglepődnétek? Mit csinálnátok ezentúl?

Figyelt kérdés
Elég vicces/ jó dolog történt szex közben, a barátnőm lovagolt, véletlen “kicsusszantam” és ő folytatta úgy hogy csak dörzsölte a punciját a farkamhoz ebben a pózban, spriccelős orgazmusa volt és telibe arcon talált (soha nem élvezett még ekkorát), majd (mire magához tért;)) elszégyellte magát, és szabadkozni kezdett hogy nem hitte hogy ez lesz, és sajnálja és nem akarta, kb majdnem sírt. Nyilván megnyugtattam hogy semmi baj és baromi izgató volt. Ti ezek után mit tennétek a helyemben? Nem tudom, legközelebb én vegyem ki és dörzsöljem neki oda? 27F

2021. márc. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem mikor jönnek ide az incelek és ilyenekről fantáziálnak.
2021. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Na, ez már az előző kamu kérdésednél picit jobban sikerült. Csiszolj még rajta egy kicsit, hátha valaki elhiszi. :)
2021. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Már bocsi, de mi adjunk tanácsot hogy dugd a csajod. Te magadtól nem vagy képes ráérezni, tudni mi a jó?

Nem kell hozzá a kamu körítésed, vannak nők akik kizárólag csiklóval tudnak eljutni a csúcsra, sőt olyanok is akik szeretik a "csúszkát", meg olyanok is akiknek spriccelős orgazmusa van. Utóbbi ha arcba talál akkor így jártál, örülj neki hogy a csajod el tud jutni a csúcsra szex közben.

2021. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
nekem tetszett ¯\_(ツ)_/¯
2021. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Beszéld meg vele?

Általában a kommunikáció sokat segít...

2021. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Dörzsöld oda a farkad, hogy lássa most te akarod. Attól lazulni fog. Alapból csodás élmény a sima dörzsölés i3
2021. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!