Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit szólnátok ha egy alacsony (167) és vékony srácnak hatalmas farka lenne? Meglepődnétek?

Figyelt kérdés
Hosszra is jóval átlag feletti (22cm) és jó vastag is, olyan ami kicsit aránytalan hozzá képest. Meglepődnétek vagy azért örülnétek neki? Ettől ő valamilyen módon "nőne" a szemetekben? Mert ez olyan furcsa lenne nem? Hogy amúgy "kicsi" de mégis jó nagy?
2017. máj. 3. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepődnék meg, nem egy alacsonyabb pasinál találkoztam már méretes szerszámmal. Jobbak is az ágyban!


Míg a magasak, kisebb vékony szerszámmal próbáltak valami szexre hasonlító dolgot összehozni...

2017. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Alacsony sraccal nem jutnek el addig h lassam a farkat :D
2017. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg, mert nagy vagyok olyan id.óta, hogy azt higyjem, hogy a kettő összefüggésben van egymással
2017. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, 22... aha, hát én azzal a lendülettel rúgnálak ki az életemből - de az ágyamból biztosan.
2017. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Az meg a másik, hogy az 22 cm az valójában kb. 16 cm lehet, csak képtelen vagyok normálisan lemérni még ezt az eegy dolgot is
2017. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
semmit, 167 centis pasival nem ismerkednék semmiképp se
2017. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsony és vékony fiúkák egyáltalán nem jönnek be. Nyilván a nagy pénisz jobb, de nem valószínű, hogy eljutnánk addig
2021. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!