Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, te miért fekszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, te miért fekszetek le olyan nőkkel, akik nem is igazán tetszenek nektek vagy nem az eseteitek?

Figyelt kérdés
Már többektől hallottam ezt, és nem értem. Ha nem tetszik valaki igazán, akkor miért jó egy középszerű élmény?
2021. márc. 3. 11:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Amíg nagyon kanos vagyok addig tetszik.

¯\_(ツ)_/¯

2021. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást ha a f.sz feláll az ész megáll. A prostikhoz sem azért járnak emberek mert feleségül akarják venni.

Lehet a legjobb egy több fogásos komplett finom kis ebéd/vacsora, de ha éhes vagy akkor bedobod a májkrémes kenyeret is.

2021. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Életem végéig várjak 1 jó csajra?

Van akinek sose jut olyan aki igazán tetszik.

Te se éhezel addig amíg nem 5 csillagos kaját szolgálnak.

2021. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, a legtöbb pasi egyáltalán nem riad vissza attól, hogy egy átlagos nővel feküdjön le. Nem a külső számít, hanem az amit az ágyban nyújt, azt meg nem lehet egy nő külsejéről megmondani, hogy adott helyzetben hogyan viselkedik. Nekem például kifejezetteb jó az ilyen középszerű élmény. Sőt .... előfordul, hogy még fizetek is érte.
2021. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Szexnél az számít mennyire laza a lány. Fel tudok e gyorsan oldódni vele. Ha igen akkor az erősebb testi részleteknél.
2021. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt rá eset. És amúgy is ha csak a szexet nézzük, úgysem az az elsődleges, hogy nagyon szép arca legyen a lánynak, vagy tökéletes csípője legyen, stb. Nem ez adja az élvezetet.
2021. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én olyan nővel nem tudok, akit nem tartok vonzónak. Nem kell, hogy szerelmes legyek belé, de szexuálisan azért kell, hogy vonzónak találjam.

22F

2021. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engem egy időben felizgatott, hogy olyan csajokat dugtam meg, akiket amúgy barátnőnek nem vállalnék fel.

Megadtam nekik rendesen mindent, törődés, orgazmus stb., sosem voltam önző. De azért ez mégis beteges perverzió volt. 😅

2021. márc. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert csak olyan jut. És mi veletek nőkkel ellentétben nem tudunk shoppingolással kielégülni.
2021. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!