Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legszebb nő akivel valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb nő akivel valaha voltál mitől volt számodra a leg?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon intelligens volt, humoros vidàm, tüzes az àgyban. Külsőre àtlagos.

Voltam külsőre bombázó nővel, minden pasi àlma típus. Buta volt, unalmas és olyan semmilyen az ágyban.

2 hónapig bírtam vele, màr kevem sem volt hogy találkozzunk.

2021. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Na így én is jártam mint az #1-es, külsőleg bombázó, de ama "csak ne szólaljon meg" típusú sötétség. S úgy is hogy külsőleg tiptop, sport meg minden, de az ágyban meg egy jégcsap. Inkább egy átlagos, odaadó, nyitott akivel minden klappol mint egy "műtárgy".
2021. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Gyönyörű volt megszólalásig. Majd egy vilàg omlott össze bennem. A sok mocsok ami kijött a szájàn. Alpári és közönsèges. Nem is dugtam meg pedig nagyon rá volt kattanva a szexre. Egyszerűen fel sem állt volna annyira ostoba volt a nő.

Szóval a szèpség relatív.

2021. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Csodálatos ember volt. Egy igazi fény a mocsárban. Tiszta, ártatlan, végtelenül jószívű, nyutott, istenkereső. Spirituális emelkedettség táptalaja volt minden értelemben.
2021. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy fiatal, visszahúzódó, de nagyon okos lány. Bevallom a hosszú combjai is vonzottak, de a lelke is gyönyörű volt és ezért imádtam neki örömöt okozni.
2021. márc. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy prosti volt,de a teste mint egy vadmacskàé és intelligens is volt mellé
2023. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem innen volt egy olyan lány, aki fiatal volt, csinos volt (élőben se volt rossz, de azért képeken csinosabb volt), fotómodellként is már épp kezdtek felfigyelni rá, de amilyen gennyes okádás jött ki a száján, illetve főképp írásban, teljesen kiábrándító volt. Úgyhogy én is úgy voltam vele, hogy megdugni se volt már kedvem, és a végére már beszélgetni se.


Akivel most vagyok, azt szintén itt ismertem meg, nem fotómodell de szintén csinos, kedves, és vele szó szerint minden fantáziát meg lehet élni, amire csak egy férfi vágyhat.

2023. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert néger.

Ennyi fekete csajok🖤

2023. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!