Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Mi volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Mi volt eddig a (számotokra) legszebb szerelmi vallomás, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés

Számotokra, tehát lehet ez egy közös csillagbámulás közben kimondott sima ,,szeretlek" is vagy akármi. Tehát aminek egy kis sztorija is van.

:)



2019. jan. 24. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már együtt voltunk pár hete és egyik alkalommal mikor itt aludt nálam, összebújva néztük a tv-t, közben simogattam, olykor puszilgattuk egymást, csókolóztunk. Aztán fölémhajolt, egyik könyökére támaszkodott, végigsimította a hajam, megigazgatta. A szemembe nézett és elmosolyodott.

Akkor mondta először: “Szeretlek. Visszavonhatatlanul és őszintén szeretlek.” Majd megcsókolt.

Annyira különös érzés fogott el, hogy szerintem elkezdtem remegni is...

Első barátnőm volt, de ez elég mélyen megmaradt, pedig már 10 éve is van

2019. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

A barátnőm igazi kalandvágyó, örök nyughatatlan volt mindig is. Az elején hiába voltunk együtt, és szerettük egymást nagyon, valahogy sose volt ömlengés, szavak nélkül is tudtuk mit érez a másik.Én amúgy imádom a zenét, de őt a hallgatásán kívűl sose érdekelte igazán . Aztán a 2.évfordulónkon elmentünk a Balaton mellé egy kis faházba, és írt nekem egy saját dalt, amiben elénekelte mit érzett mielőtt összejöttünk(ja ez egy hosszú sztori) és mit érez most.. Nem tudom szavakba önteni.. De az egy olyan csodálatos, filmbe illő pillanat volt, ami végig fog kísérni örökké..

(Ezért jó lányokkal járni amugy!) 😂

2019. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira romantikus, inkább személyesebben értékelhető de:

Sokszor szokotunk hülyéskedni barátnőmmel, talán ezért is vagyunk olyan jó páros, mert mindenen képesek vagyunk nevetni. Egyik alkalommal ez a párbeszéd zajlott le:

Én mondtam valamit...

Ő: Hát te nagyon bolond vagy.

Én: De azért nem hívod rám a diliházat ugye?

Ő: Az veszélyes volna. Engem is bevinnének.

Én: Téged miért?

Ő: Mert bolondulok érted.


Ami kicsit romantikusabb az meg az volt, amikor beteg volt és az ágyat nyomta, főztem neki húslevest meg betakargattam. Nagyon ízlett neki a húslevesem, rám nézett és megkérdezte: Leszel a feleségem?

2019. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!