Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jó ha én vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó ha én vagyok felül?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni. Szeretnék jól teljesíteni ha én vagyok felül, pl lovagló pózban. Sajnos olyankor én nem érzek semmit. Csak a páromra tudok figyelni ill. a mozgás is nehezen megy. Nincs hozzá elég önbizalmam és ügyességem de ezen változtatni szeretnék. 19/L

2021. márc. 3. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nézz videókat, most nem kezdem leírni az egyértelműt...
2021. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak előre-hátra mozogsz, hanem körkörösen is, fel-le is. Jó nagyokat tekersz a csípőddel, hogy kihegyezd a farkat. Magára is boríthat a srác, egyik kezével a csuklóidat a hátad mögött összefoghatja, másikkal paskolja a feneked/ujjazhatja is, miközben keményen töm. Személy szerint azt is imádom, ha felguggol a nő, a popsija alá markolok, támasztok és így csattog rajtam. Plusz élvezet, ha csak a makkomat engedi be párszor, aztán hirtelen golyókig ül. Na így kell jól lovagolni. 🙂 33F
2021. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedned magad. Csináld úgy, hogy jó legyen neked, és jó lesz neki is.
2021. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodra figyelsz akkor 90%-ban már jól csinálod, már "csak" fel kell venned a tempóját, ritmusát. Skubizz meg pár videót és váltogasd a mozgásformát hogy melyik a legjobb a pasidnak és/vagy fordított lovagló, guggolva lovagló stb. dobj be 1-2 figurát. Lovaglásban is jónéhány póz lehetséges, tapasztaljátok ki nektek melyik a legjobb.
2021. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!