Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom a lehető legtováb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a lehető legtovább húzni a szexet, vagy azt elérni, hogy a csaj mi hamarabb elmenjen? / hogy a legélvezetesebb a szex? / hogy kell értelmezni azt, hogy egy nőnek több orgazmusa is lehet?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a témának.

A legtöbb helyen azt találtam, hogy a szexet ellehet nyújtani, ha a sebességet lejjebb veszem. De igazából nem igazán értek ahoz a részéhez, hogy a nők hogyan szeretik csinálni, szóval ha lassan csinálnám, akkor nem zavarná az őket? És szeretnék inkább gyorsabbra venni a tempót? Vagyis bedurvulni... mert igazából, ha én egy nővel éppen csinálom, akkor csupa adrenalin vagyok,és legszivesebben bedurvulnék.


Van 1-2csaj ismerősöm akik meséltek a leg hosszabb szex élményükről, volt akinek 2óra, de volt olyan is hogy 3óra.

Ez nem tudom mennyire hihető, de ha az, akkor mégis hogy érték el ezt? Mert én ha folyamatosan csinálom egy nővel nagy sebességben, akkor 15perc lehet a max amit birok, lassabb sebességben nyílván több.


Olvastam még olyat is, hogy ha épp elmennék, akkor álljak le, pihenjek egy félpercet, és akkor tudom is csinálni tovább.

Nos ezt gyakoroltam és tényleg beválik, de ha én leállok, hogy ne élvezzek el, akkor a csajnak is ujra kell kezdenie az egészet? Mert akkor máris nem sokra megyek ezzel...


Nekem a lényeg nem az, hogy minél tovább bírjam az ágyban, hanem az, hogy a csaj hamarabb menjen el mint én.

(nyilván azért akarom késleltetni az elélvezésem, elhúzni a szexet, hogy ha olyan csajjal fekszek össze, aki jó sokáig bírja, akkor ne élvezzek el 15perc alatt)

Szóval nekem az olyasféle válaszok is rengeteget segítenének, amiben pontosan abban kapnék segítséget, hogy hogyan szerezzek minél hamarabb orgazmust egy nőnek.

Sok elöjáték, elején lassan, majd kicsit később gyorsabban? Vagy mégis hogyan kellene csinálnom?


És az utolso kérdésem pedig...

Elméletileg a nőknek több orgazmusuk is lehet, én ezidáig csak az exemmel feküdtem össze, többször is...

De ő neki mindig csak 1orgazmusa volt, és utána már nem is nagyon tudtuk csinálni... orgazmusa lett, még kicsit csináltam, hogy énis elmenjek, és utána le is áltam, mert az orgazmus után már fájt neki...

Szóval az orgazmust honnan lehet felismerni? Az ugyanolyan, mint nállunk az elélvezés? Vagy hogy kellene értelmeznem? Ha egyszer elment, akkor utána is eltud menni, szóval aktus addig tart ameddig én birom, és amíg én csinálom, addig lehet vagy 4szer is elélvezett? És aztán 15perc után meg kérdezi, hogy "csak ennyi"? Mint ha nemis lett volna orgazmusa?(nem történt meg, csak egy példa)


2021. márc. 4. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Amikor érzed, hogy már nincs sok hátra és leállsz, elkezdhetnéd nyalni és közben ujjazni a partnered. Ezàltal ő nem esne ki a ritmusból.

Egyébként igen, olyankor a nők is visszahökkölnek.


Ha gyors tempóban 15 percig bírod, akkor le a kalappal, valószínűleg ezzel majdhogynem egyedül vagy a földön.

Szóval túlzásokba nem kell esni.


Mi lenne ha az adott partneredet kérdeznéd meg, hogy mi az ami hamar a csúcsra juttatja? Ez minden nőnél más. Van aki csak a csiklóorgazmusra képes.


Az orgazmus közben elönt a forróság, megremeg és érzed, ahogy rá-rászorít a hüvely a farkadra, úgy lüktet.


Többször is eltud menni egy nő egymás után, nem kell hozzá újraállítani semmit.

Egy női orgazmus nem annyira készít ki, mint egy férfit az elélvezés.

2021. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket főként a partneredtőlkell megkérdezni, és nem itt. A legtöbb npt zserintem, ha kellően fel van izgatva nem zavarja a gyors tempó, ezen ne stresszelj.

A 2 3 óra valószínűleg egy nagy kamu, ad1 mert szex közbe senki nem nézi az időt, és max hosszabbnak tűnik az együttlét, ad2 mert lehetetlen. Még ha az elő/utójáték minden benne is van is rengeteg ez az idő, a pénisz sem áll addig, és a hüvely is kiszárad/elfárad/fáj ilyen hosszú szexuális együttléttől. 15-20 perc bőséggel elég a konkrét aktusból hidd el.

Az előjáték nem hiába elő, a szex előtt szokás adni/kapni orálisan a kényeztetést, általában addig míg a nő be nem nedvesedik kellően illetve el nem élvez, mondjuk simán kényeztetheted szex után is ha esetleg előtte nem ment el. :)

A csikló tele van idegvégződéssel, és nagyon érzékeny, így az orgazmus után rá kell kicsit pihenni a dologra, különben szinte égető érzés ha valaki odanyúl.

Azt írod az exednek volt orgazmusa, akkor miért kérdezed, hogy mi az?

A nők többsége csak csiklóizgatással megy el, a konkrét reszelés keveseknél eredményez orgazmust, az meg, hogy mennyit foglalkozol a csiklójával ergo hány orgazmusa lesz az rajtad áll.

2021. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha orgazmusa van, akkor egy kis ideig égető érzést fog érezni, szóval várjak pár percet, és utána folytathatjuk, hogy énis elélvezzek?
2021. márc. 5. 07:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezned szerintem.
2021. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Órákon keresztül úgy tudtam bаszni, hogy nagyon hamar csináltuk újra az orgazmusom után. Akkor még állt rendesen a szerszám, de már nehezebb volt elmenni. Volt, hogy mint egy nyúl, úgy toltam vagy 45 percen keresztül...
2021. márc. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ez nem semmi! És ez az intenzitás és energiaszint gyakori nálad, vagy kivételes alkalom volt, amit vmi szokatlan dolog előidézett?

2021. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!