Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 felett szégyen a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 felett szégyen a szüzesség?

Figyelt kérdés

Mások is vannak ennyi idősen így, akik amúgy teljesen normálisak?


Külsőmmel nem lehet gond mert jöttem már be szép lányoknak csak mindig elbánázom, az ismerkedés első szakasza nem megy. (25F)


2021. márc. 4. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én decemberben lettem 20 éves és számomra kezd már szégyen lenni. Nem mások előtt (mert amúgy senki se tudja), hanem inkább magam előtt. Persze valaki tovább vár, és mondja, hogy megérte, de én úgy érzem, hogy nekem itt lenne már az ideje. De jelenleg vannak elsődlegesebb problémák is, amikkel jobban kell foglalkoznom, meg a korlátozásokig mellékvágányra is raktam magamban ezt a témát.
2021. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor gáz ha annak érzed, senkinek sem kell elszámolnod vele, senkinek sem kell megfelelned. Ne görcsölj rá és próbálkozz minél többet, a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb célba érsz :) (mármint normálisan, s tartva a fokozatokat, előbb a csókra hajts rá, ha az már jól megy, több nővel is eljutsz addig akkor lehet szintet ugrani)
2021. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyik haverom ilyen. Tök jól néz ki, jó egyetemen tanul, nincs vele baj, de kasztrálták heredaganat miatt. Azt hiszem 17 éves volt, még ideje sem volt csajozásra. Pótolja a tesztoszteront, de a libidója megszűnt, gondolom lelki okokból.


Na őt megértem, de az itteni szűzek nagyrésze csak béna, amin tudnak változtatni. Ez szégyen, nem a szüzesség.

2021. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Nem lóverseny ez! Majd akivel megvan a kellő szellemi-lelki összhang, azzal meglesz a testiség is.
2021. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Kövér, buta és lusta 22 éves srác vagyok, nekem az egész életem szégyen, és ez ami a legelszomorítóbb, hogy sosem lesz senkim viszont nem is teszek érte. Huszonkettes csapdája. :D Engem mindenki ezért cseszeget, de már megszoktam.
2021. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Legalább bevallod kedves 5ös.
2021. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
#5 de akarsz tenni, vagy nem érdekel az egész?
2021. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

6

Attól majd lefogy és megtanulja a relativitáselmélet alapjait. Tenni kell érte, nem panaszkodni, önsajnáltatni.

2021. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Énn 22 évesen vesztettem el és gáznak tartom mert kimaradt az az életemből ami másnak nem. ez az én balfąszságom miatt is van mert önbizalomhiányom is volt és nem mertem kezdeményezni se
2021. márc. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi szègyen, majd elveszted amikor lesz rá lehetősèg.

Èn azon voltam anno hogy minèl hamarabb essünk túl rajta, ki is fogtam egy szörnyűsèget. Kb mint ha kerestem volna az erdőben egy kidőlt fát amin megdugtam a mòkus odut.

Persze akkor meg voltam magammal elègedve de èvekkel kèsőbb amikor az ágyban jobbnál jobb cdajokkal akadtam ösze le esett hogy, úúr isteeen! 😂

2021. márc. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!